Fotel obrotowy ergonomiczny - regulacja wysokości - regulowane podłokietniki - saga plus m

1 239,00 zł

fotel obrotowy ergonomiczny - regulacja wysokości... - Krzesła biurowe - Elbląg

Szczegóły

Min. wysokość siedziska:
40 cm

Szerokość siedziska:
47 cm


Opis

Szerokość [cm] 47 Głębokość siedziska [cm] 40,5 - 47 Wysokość minimalna [cm] 98 Wysokość maksymalna [cm] 110 Wysokość siedziska [cm] 50 - 62 Fotel Saga Plus M ma zamontowany mechanizm asynchroniczny pozwalający na regulację głębokości i wysokości siedziska wraz z możliwością pochylenia go do przodu. Oparcie fotela można także regulować na wysokość oraz wychylić do przodu. Fotel ma wygodne oparcie pokryte przewiewną siatką ze specjalnym podparciem dla kręgów lędźwiowych. Dzięki takiemu oparciu nasze plecy będą odpowiednio podparte, co pozwoli uniknąć bólu tych okolic. Miękkie siedzisko fotela tapicerowane jest tkaniną materiałową o dużej odporności na ścieranie. W fotelu do komputera zastosowano podłokietniki z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach (góra-dół, przód-tył, wychylenie na boki). Fotel z podłokietnikami pozwala na wygodne oparcie rąk i odciążenie mięśni ramion oraz barków. Podstawa jezdna fotela z nylonu wyposażona jest w komplet kółek do dywanów oraz wykładzin. Regulacja głębokości i wysokości siedziska, możliwość pochylenia siedziska do przodu (kąt ujemny) Regulacja podłokietników (góra-dół, przód-tył, wychylenie na boki) Regulacja wysokości oparcia.(7,5 cm), możliwość pochylenia oparcia do przodu (kąt ujemny) Oparcie dla kręgów lędźwiowych Oparcie tapicerowane siatką, konstrukcja w kolorze charcoal Mechanizm asynchroniczny, pozwalający na niezależną regulację oparcia i siedziska Siedzisko tapicerowane tkaniną materiałową Podstawa jezdna wykonana z mocnego tworzywa (nylon) 2 lata gwarancji Maksymalne obciążenie 130 kg

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble Expert)

Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-09-03

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble Expert)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij