25% taniej! Karma sucha dla psa Crave, różne rodzaje - Kurczak ze szpikiem kostnym i prazbożem, 7 kg

127,40 zł

25% taniej! Karma sucha dla psa Crave, różne... - Karmy dla psów - Elbląg

Opis

Powrót do natury – tym mottem kierują się producenci wysokiej jakości karm Crave Adult dla psa. Pokarm wyróżnia się zrównoważoną recepturą, która została dostosowana do potrzeb dorosłych psów powyżej 1 roku życia, zapewni mu odpowiednią ilość energii oraz przyczyni się do zachowania szczupłej sylwetki. Wysoką zawartością składników zwierzęcych oraz dużą ilością białka pochodzącą ze źródeł zwierzęcych i roślinnych, karma Crave odpowiada naturalnym nawykom żywieniowym Twojego pupila i jego przodków. Białko jest kluczowym elementem pełnowartościowego żywienia. Jest ono potrzebne do zbudowania oraz utrzymania silnej masy mięśniowej. Składniki, które są ciężko przyswajalne lub mogą powodować niepożądane skutki takie jak pszenica, kukurydza, soja i produkty mleczne nie są wykorzystywane w procesie produkcji karmy Crave. Z tego powodu pokarm nadaje się również do podania zwierzętom cierpiącym na alergie i nietolerancje. Wyśmienity smak sprawia, że karma cieszy się bardzo wysoką akceptacją. Producent zaleca podawanie mieszanki składającej się z karmy mokrej i suchej w celu dostarczenia psu optymalnej ilości składników odżywczych. Pokarm pakowany jest w wygodne opakowania z możliwością ponownego zamknięcia, które chronią ich zawartość przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak powietrze czy wilgoć. CYBERWEEK! Kup teraz karmę suchą dla psa Crave, różne rodzaje 25% taniej! Crave Adult karma sucha dla psa w skrócie: Karma sucha dla dorosłych psów powyżej 1 roku życia Wysoka zawartość białka: 35%, pochodzenia zwierzęcego i roślinnego Zapewnia energię oraz wspomaga utrzymanie zdrowej wagi i szczupłej sylwetki Duża zawartość mięsa: min. 60% produktów zwierzęcych Bezzbożowa: dla wrażliwych psów cierpiących na alergie i nietolerancje Bez: soi oraz produktów mlecznych Pyszny smak, chrupiąca konsystencja: wysoka akceptacja Opakowanie z możliwością ponownego zamknięcia, gwarancja świeżości Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 1397716. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Crave, karma sucha

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-09-24

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij