Praca nad morzem, w pizzerii Dziwnów 2018

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Sezonowa

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Biegły angielski:
Nie


Opis

Zatrudnimy młodych mężczyzn do pracy w pizzerii nad morzem na stanowisko Pizzer. Szkolimy i przygotowujemy do pracy. Praca w młodym towarzystwie, miłej i rodzinnej atmosferze. Zatrudniamy na umowę zlecenie, praca w trybie zmianowym. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Prosimy o zgłoszenia ze zdjęciem na adres [email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Dziwnów - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Świnoujście i okolica (pow. m. Świnoujście w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Trzebiatów i okolica (pow. gryficki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Pobierowo i okolica (pow. gryficki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Gryfice i okolica (pow. gryficki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Międzyzdroje i okolica (pow. kamieński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Karnice i okolica (pow. gryficki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Wolin i okolica (pow. kamieński w zachodniopomorskim)