Nauszne Turtle Beach Recon 50 Czarne PC

109,00 zł

Nauszne Turtle Beach Recon 50 Czarne PC - Słuchawki - Dzierżoniów

Opis

Wysokiej jakości przetworniki 40 MM Duże, 40-milimetrowe przetworniki nauszne zapewniają niesamowity dźwięk w grze, dzięki czemu słyszysz każdy dźwięk zarówno wysoki jak i niski. Wszechstronna kompatybilność RECON 50 doskonale współpracuje z komputerami z systemem Windows jak i na MacBookach, a także równie dobrze z nowym kontrolerem Xbox One z gniazdem 3,5 mm, z PS4™ Pro i PS4™ i z urządzeniami mobilnymi z wejściem 3,5 mm. Lekka i wygodna konstrukcja Zestaw słuchawkowy RECON 50 ma najnowszą lekką i wygodną konstrukcję Turtle Beach i nadaje się idealnie na długie godziny (lub dni) grania. Pełnowymiarowe nauszniki są owinięte skórą syntetyczną, a także mogą zostać złożone na płasko, gdy nie są używane. Wygodny wbudowany system kontroli Wygodny, wbudowany system sterowania zestawu słuchawkowego RECON 50 umożliwia ustawienie głośności i wyciszenie mikrofonu z łatwością na wyciągnięcie ręki. Krystalicznie przejrzysty czat Użyj regulowanego wysięgnika mikrofonu o wysokiej czułości do czatowania w grze i online, a następnie wyjmij go podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dzierżoniów
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Dzierżoniów
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Słuchawki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij