Multi system pewniak

100,00 zł

Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Dzierżoniów
woj. dolnośląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Rewelacyjny system do polskich gier w multi lotka ,lotto,keno,mini lotka i eurocakpot.System bazuje na grze z większego zakresu liczb niż normalna gra.A więc np multi jeśli gramy na 10 liczb bazujemy na 20 swoich liczbach.W przypadku wejścia trafnych liczb w naszą 20 tkę ,mamy dużą szansę wygranej w którejś 10 z czterech ,które muszą zostać wysłane.Owe 4 -dziesiątki są wynikiem trafienia w naszą główną 20.Symulacja w exelu pokazuje ,że jak z dwóch 10 będą dwie 5 np to trafia się odpowiednio łącząc 5,6,7,8,9 10 w zależności od położenia liczb.Lotto na takiej samej zasadzie z 12 liczb,mini z 10,keno podobna rozpiska do multi.Wygrana w multi praktycznie zawsze wpada od 4 w górę z prostej przyczyny,mamy 20 liczb w grze,a nie ktoś skreślający 10 w normalny sposób.Do wszystkich gier muszą być zawarte zawsze 4 zakłady,aby móc rozpisać większy główny zakres liczb.W którejś z czwórki zakładów może czaić się największa wygrana stosowna do ilości prawidłowych liczb w głównym zestawie. Jeśli gra jest na 5 liczb to będzie z 10 liczb rozpiska i cały czas z 20 liczb głównych to wtedy wpada szybciej wygrana,za 5 jest 700 zł.System jest wymyślony przezemnie i posiadam prywatne moje 3 filmiki ,które wysyłam na meila.Główne 20 liczb multi czy keno można zmieniać lub z tego zawsze robić system 4 zakładów do wysłania,tak samo sprawa ma się z pozostałymi gramiZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dzierżoniów
woj. dolnośląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
rafał

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hobbystyczne
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-08-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

rafał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij