Multi system pewniak

100,00 zł

Napisz

Opis

Przedstawiam system na multi lotka lub keno na 10 trafień lub 8 trafień.System na 10 liczb jest 32 liczb głównych ,a na 8 liczb z 28 liczb głównych.Z tego wybieramy 16 liczb przy graniu na 8 trafień i 20 liczb w wypadku gry na 10 trafień. Jest to system wymyślony przeze mnie i mam nagrane 2 filmiki jak grać.Polega on na tym,że jeśli w dwóch zestawach po 8 liczb ktoś trafi np dwie czwórki to ja potrafię to połączyć ,w którąś z czterech ósemek jakie trzeba wysłać.W jednej może być wygrana aż do 8 włącznie.a więc mam 8 liczb trafnych.A normalnie w dwóch ósemkach dwie czwórki byłoby to płatne tylko 2x 4 zł.Wysyłam na emeila filmik i instrukcje.Wygrane wpadają zawsze praktycznie mniejsze i większe.Filmik objaśnia wszystko..

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dzierżoniów
woj. dolnośląskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
rafał

Dzierżoniów
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hobbystyczne
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 31
Data dodania: 2021-08-31

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

rafał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij