Nieruchomo┼Ť─ç na sprzeda┼╝

299 000 zł

Działka w Dorotowie - parametry

Cena za m2:
104.00

Powierzchnia:
2857 m2

Dost─Öpne media:

Kanalizacja - miejska
Pr─ůd

Dzia┼éka na sprzeda┼╝, Dorotowo - opis nieruchomo┼Ťci


2857 m2 dzia┼éki budowlanej z widokiem na jezioro Wulpi┼äskie w s─ůsiedztwie las oraz pojedyncze domy. Dzia┼éka po┼éo┼╝ona w gminie Stawiguda, obj─Öta planem zagospodarowania (zabudowa jednorodzinna). Przy dzia┼éce media (pr─ůd, woda, kanalizacja, gaz, linia telekomunikacji) doskona┼éy dojazd do Olsztyna 12 km do centrum. Dzia┼éka ze spadkiem w kierunku jeziora, bardzo dobre walory widokowe. Serdecznie zapraszam. Agent Adam Grali┼äski, tel. 668 862 342, nr oferty: 4200112

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 299 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 2857 m2 (28.6a).
Dost─Öpne media: Pr─ůd, Kanalizacja.
Nieruchomo┼Ť─ç po┼éo┼╝ona jest w wojew├│dztwie warmi┼äsko-mazurskim, w Dorotowie


Zadaj pytanie

Pami─Ötaj! Dla w┼éasnego bezpiecze┼ästwa nie wysy┼éaj pieni─Ödzy przelewem lecz przekazuj je osobi┼Ťcie dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzib─ů w Warszawie, w celu ┼Ťwiadczenia us┼éug w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityk─ů prywatno┼Ťci.
* O┼Ťwiadczam, ┼╝e zapozna┼éem si─Ö i akceptuj─Ö Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Og┼éoszenia Dorotowo - Przegl─ůdaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Olsztyn (pow. m. Olsztyn w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Szczytno (pow. szczycieński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ostróda (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tomaszkowo (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grunwald (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Stawiguda (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)