Nieruchomość na sprzedaż

299 000 zł

Działka w Dorotowie - parametry

Cena za m2:
104.00

Powierzchnia:
2857 m2

Dostępne media:

Kanalizacja - miejska
Prąd

Działka na sprzedaż, Dorotowo - opis nieruchomości


2857 m2 działki budowlanej z widokiem na jezioro Wulpińskie w sąsiedztwie las oraz pojedyncze domy. Działka położona w gminie Stawiguda, objęta planem zagospodarowania (zabudowa jednorodzinna). Przy działce media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, linia telekomunikacji) doskonały dojazd do Olsztyna 12 km do centrum. Działka ze spadkiem w kierunku jeziora, bardzo dobre walory widokowe. Serdecznie zapraszam. Agent Adam Graliński, tel. 668 862 342, nr oferty: 4200112

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 299 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 2857 m2 (28.6a).
Dostępne media: Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w Dorotowie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Dorotowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Olsztyn i okolica (pow. m. Olsztyn w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Szczytno i okolica (pow. szczycieński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ostróda i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tomaszkowo i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grunwald i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Stawiguda i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Dorotowie lub w całym województwie warmińsko-mazurskim.