Nieruchomość na sprzedaż

130 000 zł

Działka w Dorotowie - parametry

Cena za m2:
130.00

Powierzchnia:
1000 m2


Działka na sprzedaż, Dorotowo - opis nieruchomości


MALOWNICZA W PEŁNI UZBROJONA DZIAŁKA W CENIONEJ LOKALIZACJI W ODLEGŁOŚCI 10 KM OD CENTRUM OLSZTYNA. Położona na pięknym osiedlu domów jednorodzinnych. Dla wymagających klientów ceniących ciszę i rekreację wśród terenów zielonych a jednocześnie chcących mieć szybki dojazd do Olsztyna. Turystyczna miejscowość nad Jez. Wulpińskim z hotelami, restauracjami i sklepami. W pobliżu duże kompleksy leśne. W tej lokalizacji pozostało tylko kilka działek o pow. od 1000-4123 m2. Zapraszam na wizję lokalną.
Agent Elżbieta Szpendowska, tel: 668 862 527, nr oferty 4149497.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 130 000 zł.
Nieruchomość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w Dorotowie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Dorotowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Olsztyn i okolica (pow. m. Olsztyn w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Szczytno i okolica (pow. szczycieński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ostróda i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tomaszkowo i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grunwald i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Stawiguda i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Dorotowie lub w całym województwie warmińsko-mazurskim.