Nieruchomość na sprzedaż

190 665 zł

Szczegóły

Cena za m2:
77.00

Powierzchnia:
2446 m2

Dostępne media:

Prąd
Woda miejska - w drodze

Opis


DWIE W PEŁNI UZBROJONE DZIAŁKI SPRZEDAWANE ŁĄCZNIE W CENIONEJ LOKALIZACJI 10 KM OD OLSZTYNA.

Położone na pięknym osiedlu domów jednorodzinnych. Dla wymagających klientów ceniących ciszę i rekreację wśród terenów zielonych a jednocześnie chcących mieć szybki dojazd do Olsztyna. Turystyczna miejscowość nad Jez. Wulpińskim z hotelami, restauracjami i sklepami. W pobliżu duże kompleksy leśne.
W tej lokalizacji pozostało tylko kilka działek o pow. od 1000-4123 m2. Zapraszam na wizję lokalną.
Agent: Elżbieta Szpendowska, tel: 668 862 527, oferta nr 4147422.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Dorotowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Olsztyn i okolica (pow. m. Olsztyn w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Szczytno i okolica (pow. szczycieński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ostróda i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tomaszkowo i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grunwald i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Stębark i okolica (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec i okolica (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Dorotowie lub w całym województwie warmińsko-mazurskim.