Ręczny Black&Decker Pivot PV1200AV-XJ

199,00 zł

Ręczny Black&Decker Pivot PV1200AV-XJ - Odkurzacze - Domaszowice

Opis

Odkurzacz samochodowy, Black&Decker, Dustbuster® Pivot, 12V Funkcja wirowania Cyclonic umożliwia odwirowanie większych drobin od filtra i utrzymanie lepszej skuteczności ssania. Boczny otwór z zamknięciem ułatwia opróżnienie odkurzacza a cały brud trafia wprost do pojemnika na śmieci nie dotykając rąk! Przewód zasilający w bardzo prosty sposób owija się wokół odkurzacza - łatwość przechowywania. Podwójna filtracja oznacza, że produkt pracuje sprawniej i jest bardziej trwały. Wygodny worek z siatki do przechowywania wszystkich akcesoriów. Moduł ssący odkurzacza pozwala na łatwe sprzątanie w trudnodostępnych miejscach. Moduł ssący odkurzacza ma 10 nastawnych pozycji pozwalających na odkurzanie w trudnodostępnych miejscach takich jak pod i między siedzeniami. Wbudowana ssawka szczelinowa do trudnych zadań umożliwia dokładne czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych miejsc. Adapter 12 V pozwala na podłączenie do gniazda zapalniczki. Długi przewód zasilający 5 m pozwala na szybkie i łatwe wysprzątanie całego samochodu (włączając bagażnik)..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Domaszowice
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Domaszowice
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odkurzacze
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Odkurzacz DEERMA DX1000W
266,24 zł
Gorzów Wielkopolski

Odkurzacze w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij