Dysk SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB

356,00 zł

Dysk SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB - Dyski twarde - Domaszowice

Opis

Dysk SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB Dysk SSD SATA KC600 2,5" Dysk SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB to dysk SSD firmy Kingston o wysokiej pojemności zaprojektowany tak, by zapewniał wyjątkowo dużą wydajność i optymalizację pod kątem szybkości reakcji. Zapewnia niezwykle szybkie uruchamianie systemu i aplikacji oraz przesyłanie danych. W dysku KC600 wykorzystano najnowszą technologię pamięci NAND 3D TLC, a pełen pakiet zabezpieczeń obejmuje szyfrowanie sprzętowe algorytmem z 256-bitowym kluczem, a także technologie TCG Opal i eDrive. Dysk oferuje odczyt i zapis z prędkością do 550/520MB/s. Dysk jest dostępny w zestawie zawierającym wszystkie akcesoria niezbędne do prostej instalacji w komputerze stacjonarnym lub notebooku. Niezwykła wydajność Zastosowanie w dysku SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB najnowszej technologii pamięci NAND 3D TLC pozwoliło na uzyskanie odczytu i zapisu danych z prędkością do 550/520MB/s. Pakiet pełnej ochrony Zabezpiecz i chroń swoje dane dzięki samoszyfrującemu dyskowi SSD firmy Kingston SATA KC600 2,5 512 GB. Łatwa instalacja i modernizacja Dysk SSD Kingston SATA KC600 2,5 512 GB jest dostępny w zestawie modernizacyjnym, który zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do łatwego montażu..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Domaszowice
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Domaszowice
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-06-24

Zgłoś naruszenie

Dyski twarde w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij