Następne

Młynek do soli - daman (16 cm)

179,33 zł


Opis

PRODUCENT: PEUGEOT
MODEL: DAMAN (mlynek do soli)
WYSOKOSC: 16 cm
NR KATALOGOWY: PG-25434
MATERIAL: stal nierdzewna, akryl
MECHANIZM MIELENIA: U-Select*
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta

DAMAN to nowa linia mlynków Peugeot charakteryzujaca sie nowoczesnym ksztaltem. Mlynki wykonane sa z akrylu i stali nierdzewnej. Przezroczystosc akrylu sprawia, ze mozemy obserwowac proces mielenia oraz kontrolowac poziom ziaren. Mechanizm mielenia ukryty jest w dolnej czesci mlynka, przez co zwieksza jego atrakcyjnosc. Stalowa klapka w górnej czesci mlynka posiada magnes, który ulatwia uzupelnianie ziaren. Mlynek wyposazony jest w mechanizm U-Select. * U-SELECT - opatentowany przez producenta mechanizm umozliwiajacy precyzyjne ustawienie grubosci mielenia ziarna pieprzu lub krysztalków soli

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesiecioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale takze smakoszom i szefom kuchni na calym swiecie, oferujac profesjonalne mlynki do zastosowania w kuchni. Dzieki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozje i cechuje sie duza wytrzymaloscia - dlatego wlasnie firma Peugeot udziela na niego pelnej dozywotniej gwarancji. Mlynki Peugeot dzieki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzaja mozliwosc ustawienia grubosci mielenia ziaren i dopasowania jej do kazdej potrawy.


Szczegółowe informacje o produkcie, nowości i promocje znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Młynek do soli - daman (16 cm) - możesz zamówić płacąc przelewem lub przy odbiorze. Realizacja zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne