Ekspres do parzenia kawy Venus 2TZ

104,00 zł

Ekspres do parzenia kawy Venus 2TZ - Akcesoria - Długołęka
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Długołęka
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Kawiarki Venus firmy Bialetti to obecnie lider wśród kawiarek. Wykonane są ze stali nierdzewnej odpornej na zarysowania, dzięki grubemu dnu dłużej utrzymują ciepło. Doskonale dopasowują do nowoczesnego i szybkiego stylu życia.Zalety kawiarki Venus: • Bialetti Venus wykonana jest ze stali nierdzewnej co oznacza,że nadaje się do użytku na wszystkich typach kuchenek - MODEL VENUS 2TZ WYJĄTKOWO NIE NADAJE SIĘ NA KUCHNIĘ INDUKCYJNĄ!!! (jeżeli nie potrzebujesz kawiarki na płytę indukcyjną może zainteresuje cię kultowa Moka Express) oraz może być myta wyłącznie ręcznie, bez użycia detergentów.• Kawiarka składa się z następujących elementów: dolny zbiorniczek z zaworem bezpieczeństwa, sitko, filtr, uszczelka oraz zbiorniczek górny. Woda znajdująca się w dolnym zbiorniczku po ogrzaniu zamienia się w parę wodną i pod ciśnieniem przedostaje się, przez zmielone ziarna kawy znajdujące się na filtrze. Po zakończeniu parzenia kawa znajduje się w zbiorniczku górnym.Pojemność: na 2 espresso

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Długołęka
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria
(w dziale: Produkty spożywcze)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-02-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij