Naścienna Ezviz C3WN

259,00 zł

Naścienna Ezviz C3WN - Kamery CCTV - Dębica

Opis

C3WN Doskonała łączność bezprzewodowa Full HD 1080p Doskonałe połączenie Wi-Fi dzięki zastosowaniu dwóch anten Odbiór dźwięku Ochrona przeciwpyłowa i przeciwwodna IP66 Funkcja Dzień/Noc (do 30 metrów) Wi-Fi 2,4 GHz Obsługuje kartę MicroSD (do 256 GB) Lepsza Komunikacja Dzięki podwójnej antenie urządzenie C3WN zapewnia większą niezawodność połączenia oraz lepsze przenikanie przez ściany i ochronę przed zakłóceniami. Jego wyposażenie pozwala utrzymać niezmienny i stabilny sygnał o dużym zasięgu. Usłysz, co się dzieje Dzięki wbudowanemu mikrofonowi z redukcją szumów urządzenie C3WN dostarcza dźwięk wysokiej jakości, dlatego pozwala usłyszeć, co się dzieje. Słuchaj za pośrednictwem smartfonu, niezależnie od miejsca pobytu. Funkcja Dzień/Noc Jak to jest posiadać kamerę z funkcją Dzień/Noc, która wykrywa przedmioty z odległości 30 metrów i wyraźnie odtwarza je na nagraniu wideo? Doświadczysz tego dzięki urządzeniu C3WN, które „widzi” w ciemności przy pomocy mocnych diod na podczerwień. Nocny obraz z C3WN Nocny obraz z innego aparatu Na każdą pogodę Klasa IP66 oznacza, że urządzenie C3WN jest wystarczająco niezawodne i trwałe, by wytrzymać każdą pogodę – słońce, deszcz lub śnieg – i jednocześnie niestrudzenie chronić to, co najcenniejsze. Wiele możliwości zapisu Dostępne są różne metody bezpiecznego zapisywania nagrań. C3WN posiada wbudowane gniazdo karty MicroSD, zdolnej pomieścić do 256 GB zarejestcolanych nagrań. Można także utworzyć kopię zapasową obrazów w chmurze EZVIZ. Obsługuje kartę MicroSD Szyfrowany zapis w chmurze EZVIZ NVR Łatwe zarządzanie zabezpieczeniami Korzystając z aplikacji EZVIZ i oprogramowania EZVIZ Studio, można chronić posesję, nagrywać ważne zdarzenia oraz zapisywać i udostępniać nagrania. Podgląd na żywo Rozmowa w czasie rzeczywistym Alerty natychmiastowe Historia nagrań wideo Powiększenie do 8x Zgodność ze standardem domu inteligentnego.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dębica
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Dębica
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

D-Link DCS-8515LH
399,00 zł
Grudziądz
Kamera LAXIHUB P2-TY
161,99 zł
Poznań

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij