Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej

35,00 zł

Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo
Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 1Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 2Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 3Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 4Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 5Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 6Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 7Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 8Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 9Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 10Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 11Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 12Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 13Wczasy nad morzem w Darłowie u Krystyny Winiarskiej - Pokoje na wynajem kr... - Darłowo - zdjęcie 14
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Ulica:
Artura Grottgera 2a

Powierzchnia:
100 m2

Piętro:
Parter

Umeblowane:
Tak

Balkon/taras:
Tak

Dostępne w przeciągu:
3 miesięcy

Wystawiający:
Osoba prywatna

Standard:
Średni


OpisWitamy na naszej stronie internetowej. Pragniemy zaprosić Państwa na wypoczynek do uroczej nadmorskiej miejscowości Darłowo.
Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach: 2-3-4 osobowych z łazienkami, TV. Do dyspozycji wczasowiczów oddajemy osobną kuchnię z pełnym wyposażeniem, taras, miejsce w ogrodzie z grillem, altaną i meblami ogrodowymi i parking. Nasz dom gościnny znajduje się ok. 1800 m od morza, blisko przystanku komunikacji miejskiej, stadionu i kina.
Oferujemy:
Pokoje: 2-, 3-, 4 - osobowe
Pokoje z łazienkami: tak
Noclegi: od 25 zł/osobę
Obiekt czynny sezonowo.
Do zobaczenia nad morzem.


Pokoje Gościnne. Krystyna Winiarska
76-150 Darłowo, ul. Grottgera 2A
tel. 94 314 3606, kom. 783 130 932


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 783... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Krystyna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pokoje na wynajem krótkoterminowy
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 592
Data dodania: 2019-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystyna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ