Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Mieszkanie na sprzedaż, 156.38m², 4 pokoje, Darłowo, Darłowiec

52 000 zł


Opis

PROWIZJA 0% - WYNAGRODZENIE AGENCJI NIERUCHOMOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
Sam zdecydujesz, czy zrobić tu mieszkanie całoroczne, czy tylko na przyjazdy na lato, mieszkanie jedno lub dwa. Ogromna powierzchnia pozwala na zastosowanie wszelkich rozwiązań projektowych. Poddasze o łącznej powierzchni użytkowej 156,38 m! Pełna kondygnacja budynku do adaptacji od podstaw, a tu jest gdzie zaszaleć!
Leśna głusza, do najbliższej miejscowości - Darłowa ok 2 km, do plaży ok 5 km, do najbliższych zabudowań w Domasławicach ok 1 km, najbliższy dom w lesie oddalony o ok. 100 m.
Dojazd do nieruchomości początkowo drogą asfaltową, później utwardzoną, szeroką drogą leśną. Budynek wolno-stojący będący własnością trzech właścicieli: parter składa się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych, oraz poddasze użytkowe które jest przedmiotem sprzedaży. Z lokalem związany jest udział wynoszący 542/1000 części w prawie własności działki gruntu o pow. 3234 m2, oraz udział we współwłasności niewydzielonych części budynku, które nie służą do użytku poszczególnych właścicieli lokali. Właściciele lokalu położonego na parterze zamieszkują tu cały rok, co jest zaletą przy założeniu, że mieszkanie będzie służyło tylko do pobytu czasowego. Opłaty związane z prawem własności to jedynie podatek od nieruchomości.
Obecny właściciel zaplanował nowy podział pomieszczeń poddasza i jego przebudowę polegającą na wydzieleniu dwóch odrębnych lokali. Dokumentacja dotycząca planowanego remontu jest w posiadaniu właściciela. Poza wykonaniem dokumentacji właściciel rozebrał istniejące ścianki działowe, posprzątał gruz i wyłożył podłogi płytą utwardzoną. Dach w stanie dobrym. Nieruchomość może być wykorzystana jako siedziba na letnie wypady z dużych aglomeracji miejskich przez osoby ceniące sobie spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Po przeprowadzeniu remontu lokal lub lokale mogą być doskonałą bazą wypadową nad morze oraz na szlaki turystyczne ziemi darłowskiej. Oferta dla rodziny, bądź rodzin zaprzyjaźnionych w gdzie “złote rączki” zagospodarują od podstaw przedmiotową nieruchomość. Polecam osobom pracowitym i z wyobraźnią. Sprzedający może w rozliczeniu przyjąć samochód lub rozważy inne propozycje.


Następne ogłoszenie

Zobacz inne nieruchomości

 Mieszkanie Lubycza Krolewska
47 000 zł

Lubycza Królewska
(ogłoszenia lubelskie)

 sprzedam kawalerke
65 000 zł

Czechowice-Dziedzice
(ogłoszenia śląskie)

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne