MAŁY DOM, DUŻA DZIAŁKA. ZOBACZ.

260 000 zł

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
137 m2

Pow. działki:
6220 m2

Cena za m2:
1897.81

Rok budowy:
2013

Typ dachu:
Dwuspadowy

Technologia:
Beton

Pokrycie:
Blachodachówka


Dom na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
" Czy działka dla Ciebie jest zbyt duża? Można wydzielić mniejszą"

Gmina Darłowo, do centrum miasta 5 km. Dom jednorodzinny, wybudowany w 2013 roku, posadowiony na działce o pow. 6220 m2, położony na uboczu wsi bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W skład nieruchomości wchodzą: działka, dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, murowany o pow. zabudowy około 100m2 oraz budynek gospodarczy wraz z garażem o powierzchni zabudowy 37 m2.
Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, w nim pomieszczenia: ganek, przedpokój z szafami na wymiar, trzy przestronne pokoje, widna kuchnia, łazienka razem z wc i kotłownia. Pomieszczenia wymagają odświeżenia. Podłogi w pokojach wyłożone panelem podłogowym, w pozostałych pomieszczeniach terakotą, ściany tynkowane, w przedpokoju i kuchni tynk ozdobny, w łazience i w kuchni nad ciągiem szafek glazura. Z największego pokoju wyjście na taras. Na ganku ściany wyłożone panelem ściennym. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna z profili pcv. Dom ogrzewany piecem C.O. na paliwo stałe, ciepła woda zimą z bojlera, latem z piecyka elektrycznego przepływowego. Dach budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego kryty balcho-dachówką. Budynek gospodarczy w stanie do wykończenia: tu należałoby otynkować część ścian oraz wstawić okna.
Działka prostokątna, bokiem o długości ok. 43 m przylega do drogi asfaltowej i dłuższym około 160 m w głąb biegnie w pole. Część zabudowana odgrodzona jest frontu ogrodzeniem metalowym od strony pola tujami. Warto byłoby rozważyć sposób zagospodarowania ogromnej przecież działki: za częścią z domem i garażem odgrodzoną tujami jest ponad 50 arów. Na pytanie, czy tu powstanie sad, mini plantacja borówki bądź maliny, szklarnie lub wszystkiego po trochę odpowie nabywca. Dom znajduje się w ukształtowanym już otoczeniu, przy wybudowanej drodze, sąsiaduje z innymi domami. Daje to poczucie bezpieczeństwa i pewności, że krajobraz za oknem nie będzie zmieniał się dynamicznie, co dzieje się czasem przy zakupie pustej działki.
Opłaty związane z utrzymaniem domu: podatek od nieruchomości, opłaty za media wg zużycia. Polecam z uwagi nadobrą cenę i świetne położenie nieruchomości.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 260 000 zł. Wybudowany w 2013 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 137 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 6220 m2 (0.62ha).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Zadaj pytanie do oferty (Dom - 137 m2, działka: 6220 m2, Darłowo - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Darłowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Koszalin i okolica (pow. m. Koszalin w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Słupsk i okolica (pow. m. Słupsk w pomorskim), Ogłoszenia Ustka i okolica (pow. słupski w pomorskim), Ogłoszenia Łekno i okolica (pow. koszaliński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Jarosławiec i okolica (pow. sławieński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Bobolin i okolica (pow. sławieński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Sianów i okolica (pow. koszaliński w zachodniopomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Darłowie lub w całym województwie zachodniopomorskim.