Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Lokal na sprzedaż

750 000 zł


Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Miejsce i warunki lokalowe doskonałe do prowadzenia biznesu: sklep, usługi, handel, hurtownia. Duża witryna wystawowa w lokalu usługowym, dojazd od zaplecza, kompleks garaży oraz duże, wysokie budynki magazynowe to dodatkowe atuty tej nieruchomości.
Do sprzedaży
-budynek mieszkalny wybudowany w 2007 roku. Na parterze część usługowa składająca się z sali sprzedaży - tu witryny i wejście do lokalu, magazynu, pomieszczeń socjalnych i biurowych, wc, kotłowni o łącznej powierzchni ok 130 m. Od zaplecza rampa. Piętro jest częścią mieszkalną budynku i składa się z przedpokoju, łazienki z wc, salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi. W tej części są dwie garderoby. Poddasze użytkowe obecnie nie wykorzystywane przez właścicieli.
-budynek niemieszkalny, murowany z dwoma bramami wjazdowymi o pow. zabudowy 279 m i wysokości ok. 5 m, zlokalizowany od granicy do granicy działki, posadowiony na zapleczu budynku mieszkalnno- usługowego.
- budynek niemieszkalny o pow zabudowy 52 m - obecnie służący jako magazyn.
- piętnaście garaży blaszanych usytuowanych na zapleczu budynku mieszkalno – usługowego, za budynkiem gospodarczym, murowanym. Do garaży dojazd od strony ulicy Kanałowej.
Budynki położone są na działce gruntu o pow.1170 m, której część frontowa znajduje się przy Al. Wojska Polskiego i tu znajdują się wejścia do budynku mieszkalnego i lokalu usługowego, zaplecze od strony ul Kanałowej i tu jest wjazd o szerokości 6 m do garaży oraz do pozostałych budynków niemieszkalnych.
W cenie ofertowej pozostaje wyposażenie części mieszkalnej.Bardzo dobra lokalizacja, wejście i witryny lokalu usługowego przy jednej z głównych ulic w mieście, wjazd na posesję od strony rzeki.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty handlowo- usługowe oraz osiedle domów wielorodzinnych. Masz pomysł na biznes? Zapraszam.


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne