Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Działka budowlano-rolna na sprzedaż, 52153m², Darłowo, Darłówko Wschodnie

6 300 000 zł

Działka w Darłowie - parametry

Rodzaj działki:
Rolno-Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
120.80

Powierzchnia:
52 153 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka rolno-budowlana na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Myślisz o przyszłości? Poczytaj, to propozycja dla inwestora, developera, przedsiębiorcy. Działka budowlano - rolna o powierzchni 52 153 m2, położona w Darłówku przy Alei Jana Pawła II.
Jest w kształcie prostokąta o długości boków 154 m przyległy do ulicy asfaltowej i 330 m wgłąb, znajduje się przy wjeździe do Darłówka Wschodniego i całym swoim obszarem mieści się w granicach administracyjnych miasta. Z tego miejsca można przejść do plaży piechotą w ciągu kilku minut.
Zgodnie z MPZP teren ten przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami, dopuszcza się zabudowę wolno-stojącymi budynkami do rekreacji indywidualnej o łącznej powierzchni do 50m2 na działkę przy ich wysokości do 5m z tym, że obiekty rekreacji indywidualnej należy realizować w zabudowie zwartej dla dwóch lub czterech sąsiadujących ze sobą działek.
Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: powierzchnia zabudowy max 25% powierzchni działki, ilość kondygnacji naziemnych max 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy- max 0,5 wysokość zabudowy- max 9,0m. Wielkość wydzielanej działki min 800m, dla zabudowy bliźniaczej 400m. Tereny częściowo w strefie ochrony archeologicznej.
Przy działce sieć elektro - energetyczna, wodna, kanalizacyjna i gazowa.
Darłówko to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych wybrzeża środkowego. Urok miejscowości, unikalny mikroklimat piękna, piaszczysta plaża i zabytki starego średniowiecznego Darłowa przyciągają zarówno turystów jak i inwestorów. Darłowo jest w czołówce miast polskich w pozyskiwaniu i wykorzystaniu unijnych funduszy, dynamicznie zmienia swoje oblicze, od kilku lat inwestycja goni inwestycję! Budowa przystani jachtowej, budowa mostu i dróg dojazdowych do portu, przebudowa bulwaru nad Wieprzą, kamienne wyspy i odbudowa plaży wschodniej, remont nabrzeży w porcie, przebudowa basenu portowego, budowa dróg, hal sportowych - tak, to wszystko dzieje się w Darłowie! Niedawne zmiany dotyczące MPZP pozwolą na zwiększenie zabudowy hotelowo - apartamentowej w pasie nadmorskim oraz umożliwią budowę nadmorskiej promenady biegnącej równolegle do plaży przez całą niemal długość Darłówka Wschodniego - jest już wstępna koncepcja budowy.
Oferowana działka jest sucha, na lekkim wzniesieniu. Z jej szczytu widać morze - to duża zaleta tej właśnie działki. Można w tym miejscu pokusić się o inwestycję: budowa zamkniętego osiedla domów jednorodzinnych, niewielkich za to o wysokim standardzie wykończenia? Warto się nad tą propozycją pochylić. Zapraszam do odwiedzenia Darłowa i zapoznania się ze szczegółami oferty.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka rolno-budowlana do sprzedania w cenie: 6 300 000 zł.
Powierzchnia działki rolno-budowlanej wynosi: 52 153 m2 (5.22ha).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne