Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Działka budowlana na sprzedaż, 5106m², Glęźnowo

130 000 zł

Działka w Darłowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
25.46

Powierzchnia:
5106 m2

Ogrodzenie:
Tak

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Gmina Darłowo, do sprzedaży niezabudowana działka gruntu o pow. 5106 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem MNU-3 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych niż 2500 m2, co oznacza, że działkę tę można w przyszłości podzielić na dwie mniejsze. Na terenie działki wydzielony kawałek rekreacyjny o pow około 1250 m2 i ogrodzony płotem z siatki z bramką wjazdową. Ta część służyła dawniej do krótkotrwałych pobytów rekreacyjnych.Wodociąg gminny w drodze przy granicy działki, sieć elektroenergetyczna w odległości około 150 m.
W bezpośrednim sąsiedztwie działki o podobnym przeznaczeniu i działki rolne. Najbliższe zabudowania na działce przyległej, na wprost wjazdu na oferowaną działkę posadowiony jest przedwojenny dom z zabudowaniami gospodarczymi. Nieco dalej nowo-wybudowany dom jednorodzinny oraz domy i gospodarstwa rolne. Dojazd do działki drogą gminną i później drogą prywatną w której udziały mają właściciele oferowanej nieruchomości.
Glęźnowo: wieś położona nad przybrzeżnym jeziorem Bukowo w odległości około 4 km od Dąbek i około 14 km od Darłowa rozciągnięta na długości ponad 3 km i okalająca jezioro od jego południowej strony. Tu powoli zaczynają powstawać ośrodki turystyczne otaczając całe jezioro Bukowo obiektami turystycznymi głównie dla osób aktywnie wypoczywających. Już przy zjeździe z drogi asfaltowej do działki widać dwa nowo-powstałe ośrodki domków turystycznych. To świetne miejsce dla żeglujących i wędkujących, a także świetne miejsce do zamieszkania na stałe. Chcesz mieć fajną działkę w dobrej cenie, 14 km od Darłowa na której możesz w przyszłości wybudować dom lub prowadzić usługi i mieć możliwość jej podziału? Zapraszam do kontaktu.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 130 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 5106 m2 (51.1a).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie.
Działka ogrodzona


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne