Działka budowlana na sprzedaż, 2206m², Darłowo, .wiekowo

68 000 zł

Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a)
Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 1Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 2Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 3Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 4Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 5Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 6Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 7Działka budowlana Darłowo sprzedam, pow. 2206 m2  (22.1a) - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Działka w Darłowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
30.83

Powierzchnia:
2206 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

BEZPIECZNA PREZENTACJA - w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Gmina Darłowo: Wiekowo. Dwie działki przyległe o pow. 59m2 oraz 2147m2, o łącznej pow. 2206m2, bokiem o długości 49 m przylega do drogi asfaltowej, bokiem o długości 45m w głąb. Obydwie działki mają dostęp do drogi publicznej powiatowej.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten oznaczony jest symbolem MU-1- tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym W.I.Z.0,75.

Na małej wydzielonej działce wiata przystankowa wraz z zatoczką, autobus odbierze Cię niemal z domu i tu też podwiezie.. Taka prywatna zatoczka.
Dużą warto przeznaczyć na budowę domu. Na części tej działki z naturalnego odnowienia porastają drzewa, głównie osika w wieku około 20-30 lat, których szacunkowa masa wynosi około 120m3. Są tu również stare odmiany jabłoni.

Warto tu zastanowić się nad lokalizacją domu na działce. Warto też część drzew zachować tak, aby powstała naturalna osłona od pól uprawnych i widoku wiatraka znajdującego się w odległości około 480m od granicy działki.
Od frontu ogród, dom, podjazdy, a w głębi działki las. Idealne połączenie.
Dom na wsi ma wiele zalet: spokój, cisza, świeże powietrze, warzywa i owoce z własnej działki, przestrzeń i swoboda. Tu wrócisz po pracy i możesz czuć się jak na wakacjach przez cały rok. Przyjedź i zobacz jak tu ładnie. Wiekowo niemal łączy się z pobliską miejscowością Dobiesław. Tu szkoła, sklepy, kościół. Stąd do Dąbek czy Bukowa Morskiego można dojechać w kilka minut a większe zakupy robić w Koszalinie, Darłowie czy Sławnie.

Uzbrojenie: woda na terenie działki, napowietrzna linia niskiego napięcia tuż przy granicy działki.
Opłaty: podatek od nieruchomości w wysokości 85 zł rocznie. Zapraszam do kontaktu.

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 68 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 2206 m2 (22.1a).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (94) 314... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 201
Data dodania: 2019-09-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ