Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Działka budowlana na sprzedaż, 2503m², Darłowo

212 755 zł

Działka w Darłowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
85.00

Powierzchnia:
2503 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Do sprzedaży działka gruntu o pow 2503 m2 z dostępem do drogi publicznej, położona w południowej części miasta, na skraju osiedla. To spokojne osiedle, puste jeszcze działki przeplecione pięknymi posesjami z domami jednorodzinnymi i budynkami służącymi do obsługi ruchu turystycznego. Można tu spotkać wysokiej klasy obiekty turystyczne z basenami i ślicznie zagospodarowanymi ogrodami. W tym rejonie działka 2500 m jest .. małą działką.
Działka o regularnym kształcie, od wjazdu szerokości blisko 30 m i głębokości około 86 m. Kształt działki pozwala na posadowienie domu mieszkalnego i oddzielenie części rekreacyjnej (lub komercyjnej) od części mieszkalnej.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka ta oznaczona jest symbolem 21MN,U i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Szczegółowe ustalenia planu: zabudowa jednorodzinna z usługami w tym usługi turystyczne, dopuszcza się lokalizację wolno-stojących budynków do rekreacji indywidualnej w ilości do czterech o wysokości do 5,5 m, przy powierzchni zabudowy do 50 m. Powierzchnia zabudowy działki do 25%, maksymalna wysokość zabudowy do 9,0 m, wskaźnik intensywności zabudowy max 0,35.
Działka ta została wydzielona z większej nieruchomości i wszelkie formalności oraz koszty z tym związane są już załatwione. Nie ma żadnych przeszkód w jej zakupie.Media w drodze bezpośrednio przy działce: woda, prąd, nieco dalej sieć kanalizacyjna.
Działka graniczy bezpośrednio z innymi działkami budowlanymi, po przeciwnej stronie od wjazdu graniczy z ogródkami bardziej rekreacyjnymi niż ukierunkowanymi na uprawę warzyw. Tam domki i altanki służące do rekreacji. Zapraszam do kontaktu.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 212 755 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 2503 m2 (25a).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne