Dom na sprzedaż, 72m², 4 pokoje, działka 256m², Darłowo

340 000 zł

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
72 m2

Pow. działki:
256 m2

Cena za m2:
4722.22

Rok budowy:
1978

Typ dachu:
Dwuspadowy


Dom na sprzedaż, Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Gmina Darłowo- Dąbki, do sprzedaży mały dom mieszkalny położony przy spokojnej uliczce 30m od głównej ulicy w Dąbkach, ulicy Darłowskiej. Działka o pow. 256 m2 zagospodarowana i ogrodzona siatką, od frontu płot ozdobny metalowy z bramą przesuwną. Dom mieszkalny, murowany o pow. całkowitej 72 m2, niepodpiwniczony, parterowy z dachem dwuspadowym o niewielkim spadzie, ocieplony styropianem.
Wchodzimy do przedpokoju, tu po prawej pokój dzienny, dalej aneks kuchenny. Na wprost wejście do pokoju dużego i dalej do łazienki. Po lewej stronie dwa pokoje i pośrodku łazienka.
Ściany w domu gładzone, malowane i częściowo tapetowane, w łazienkach i aneksie glazura aż do sufitu, przy wejściu do domu glazura. Na podłogach w pokojach panele podłogowe lub wykładzina PCV, w łazienkach , aneksie i przedpokoju wyłożone terakotą. Łazienki utrzymane w kolorach kawy z mlekiem i brązu w obydwu kabiny natryskowe. Kuchnia mała, ale dobrze wyposażona: znajdziemy tu półki, szafki, lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę. W sam raz dla osób, które chcą tu przebywać na lato. Dom ogrzewany elektrycznie, jest możliwość podłączenia kominka do komina znajdującego się w największym pokoju. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego. Dom podłączony jest do kanalizacji miejskiej,
Dookoła domu nieco przestrzeni: ława ze stołem, murowany grill, trochę kwiatów i krzewów, akurat tyle, żeby można było przyjeżdżać tu raz na jakiś czas jeśli dom pełniłby funkcję domu na lato. Przy wejściu oraz na zapleczu domu podjazdy i przejścia wyłożone kostką brukową. Jednym słowem mały, fajny domek, który może posłużyć jako miejsce wypadów nad morze dla siebie, rodziny i znajomych. Klucze w biurze. Zapraszam
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 340 000 zł. Wybudowany w 1978 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 72 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 256 m2 (2.6a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Zadaj pytanie do oferty (Dom - 72 m2, działka: 256 m2, Darłowo - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Koszalin (pow. m. Koszalin w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Słupsk (pow. m. Słupsk w pomorskim), Ogłoszenia Ustka (pow. słupski w pomorskim), Ogłoszenia Sarbinowo (pow. koszaliński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Łekno (pow. koszaliński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Jarosławiec (pow. sławieński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Bobolin (pow. sławieński w zachodniopomorskim)