Dom na sprzedaż, 261m², 8 pokoi, działka 1119m², Darłowo

425 000 zł

Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2
Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 1Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 2Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 3Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 4Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 5Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 6Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 7Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka:  1119 m2 - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
261 m2

Pow. działki:
1119 m2

Cena za m2:
1628.35

Rok budowy:
1987

Typ dachu:
Dwuspadowy

Pokrycie:
Blacha


Dom na sprzedaż Darłowo - opis nieruchomości

BEZPIECZNA PREZENTACJA – w związku z rozprzestrzenianiem się korona wirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.
Darłowo, osiedle Karłowicza, okolice łąk, pól i rzeki Wieprza. Z tego miejsca do Wyspy Łososiowej jest zaledwie 350 metrów i nieco dalej do przychodni. Ta sama odległość od szkoły, czy sklepów. Dom mieszkalny na zagospodarowanej działce o pow. 1119 m w całości ogrodzonej siatką na słupkach. Budynek z lat 90-tych, trzykondygnacyjny o pow. zabudowy 133m, z dachem dwuspadowym, wybudowany w technologii tradycyjnej.
Od frontu wejście na posesję, i trzy możliwości wejścia do budynku: jedna od frontu prowadząca do kondygnacji przyziemia, pozostałe dwa na parter. Usytuowanie pomieszczeń pozwala na utworzenie tu osobnych wejść do poszczególnych części budynku lub oddzielnych lokali. W przypadku tej nieruchomości można puścić wodze fantazji i stworzyć wnętrza przystosowane do własnych potrzeb. Jest tu świetny rozkład pomieszczeń i wygodne półpiętra!. Na kondygnacji przyziemia dwa pokoje, kuchnia łazienka i ciąg komunikacyjny – te pomieszczenia są obecnie użytkowane. Na półpiętrze 2 pokoje z łazienką, na parterze i piętrze kolejne pomieszczenia w tym pokoje, kuchnia pomieszczenia strychu. Wykończenie i urządzenie pomieszczeń to zadanie dla nowego właściciela. Efekt zależy tylko od jego inwencji oraz wysokości nakładów, jakie ma ochotę ponieść na realizację swojego projektu.
Ściany wewnątrz budynku tynkowane, część pomieszczeń na górnych kondygnacjach do wykończenia. Podłogi na kondygnacji przyziemia wyłożone terakotą w pokojach panel podłogowy na pozostałych kondygnacjach posadzki betonowe. Budynek z wolno-stojący, kryty blachą, elewacja tynkowana, ogrzewany piecem gazowym i kominkiem. Okna z różnych okresów, drewniane starszy typ oraz profili PCV. Budynek wymaga nakładów finansowych przy jego wykończeniu i warto już na początkowym etapie określić czy dom ma służyć jednej rodzinie, czy też ma być domem rodzinnym wielopokoleniowym. Polecam z uwagi potencjał, jaki posiada ta nieruchomość oraz świetne jej położenie.
PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający. Zapraszam do kontaktu. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 425 000 zł. Wybudowany w 1987 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 261 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 1119 m2 (11.2a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Zadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Darłowo - , pow. 261 m2, działka: 1119 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (94) 314... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Domy na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2020-07-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ