Dom na sprzedaż, 190m², 5 pokoi, działka 1926m², Darłowo, .jeżyce

225 000 zł

Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2
Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 1Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 2Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 3Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 4Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 5Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 6Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 7Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka:  1926 m2 - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
190 m2

Pow. działki:
1926 m2

Cena za m2:
1184.21

Rok budowy:
0

Typ dachu:
Dwuspadowy

Technologia:
Cegła

Pokrycie:
Dachówka cementowa


Dom na sprzedaż Darłowo - opis nieruchomości

Oferta zarezerwowana do dnia 30 września 2020r .

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Do sprzedaży nieruchomość zabudowana położona w poddarłowskiej wsi Jeżyce w gminie Darłowo.

Dom mieszkalny wolno-stojący, murowany o pow. około 170m, parterowy z poddaszem użytkowym, posadowiony na działce gruntu o pow. 1926 m2, działce o nieregularnym kształcie. Dom murowany, otynkowany, dach pokryty dachówką cementową, ogrodzenie częściowe, od frontu wolny wjazd.
Na parterze domu ganek, duży korytarz, dwa pokoje dzienne, sypialnia, kuchnia, z jadalnią, łazienka, oddzielne wc oraz pomieszczenie gospodarcze, a także drugi korytarz i kotłownia. Na poddaszu komunikacja, dwa pokoje, pomieszczenie wc oraz część strychowa.
Dom częściowo wyremontowany, stare okna wymieniono na pcv, wymieniono drzwi wejściowe, część podłóg wyłożono terakotą, w sypialni panelem podłogowym, w łazience położono glazurę. Ściany wewnątrz budynku tynkowane, w części pomieszczeń tynk ozdobny. Dom ogrzewany piecem na opał stały umieszczony w wewnętrznym korytarzu, w którym też drugie wejście od strony podwórka.
Wysokość pomieszczeń na parterze 2,50 m, na piętrze skosy. Ta wysokość pomieszczeń daje możliwość uzyskania odpowiedniej przestrzeni i warto to wykorzystać przy planowaniu zmian wewnątrz budynku.
Stary dom to coś, co istnieje, staje się Twoje zaraz po zakupie. Można wejść do środka, wnieść narzędzia i materiały niezbędne do przystosowania lokum do własnych wymagań, zamknąć drzwi i rozpocząć prace. Zakup starego domu opłaca się wówczas, kiedy dostosowanie pomieszczeń do własnych potrzeb możemy wykonać sposobem gospodarczym. Kupując istniejący dom z przyłączami wody i prądu nie skazujemy się na rajd po urzędach i instytucjach, aby uzyskać zgody na przyłącza i wszelkie pozwolenia.
Na działce dwa budynki gospodarcze, z czego jeden drewniany w głębi posesji, drugi od frontu, murowy, pokryty dachówką cementową z dwiema bramami garażowymi.
Dom i budynki znajdują się w ukształtowanym otoczeniu, przy wybudowanej już drodze i sąsiadują z innymi domami. Daje to poczucie bezpieczeństwa i swego rodzaju pewności, że krajobraz za oknem nie będzie się szybko zmieniał, co dzieje się czasem przy zakupie pustej działki. Na działce już są posadzone drzewa: stary rozłożysty orzech włoski, nieco mniejszy nieopodal, drzewa owocowe i ozdobne. Z boku studnia, w głębi warzywnik i tunel foliowy.
Można tu zamieszkać na stałe lub potraktować to miejsce jako dom letni. Jeżyce to duża wieś położona 7 km od Darłowa. Mieszka tu ponad 250 mieszkańców, w miejscowości sklepy, domy mieszkalne, gospodarstwa rolne i agroturystyczne.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zapraszam do kontaktu.

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 225 000 zł. Wybudowany w 0 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 190 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 1926 m2 (19.3a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Zadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Darłowo - , pow. 190 m2, działka: 1926 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (94) 314... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Dane wystawiającego:
HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Domy na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 318
Data dodania: 2019-09-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

HANNA SENGEBUSCH
(Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ