Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dom na sprzedaż, 167m², 4 pokoje, działka 4536m², Darłowo

480 000 zł

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
167 m2

Pow. działki:
4536 m2

Cena za m2:
2874.25

Rok budowy:
2014

Typ dachu:
Wielospadowy

Pokrycie:
Blachodachówka


Dom na sprzedaż Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Fajny projekt domu i ładna, duża, sucha działka! Nieruchomość położona jest 250 m od wjazdu z ulicy O.D. Tynieckiego w ulicę Wiejską. Działka o powierzchni 4536m2, szerokości ok. 40m przylegającej do ulicy Wiejskiej i głębokości 114m, w całości ogrodzona siatką, graniczy z boku z innymi działkami zabudowanymi oraz przeznaczonymi pod zabudowę i z tyłu z polami uprawnymi. Uzbrojenie: sieć elektroenergetyczna i wodna, ulica oświetlona, droga dojazdowa wyłożona płytami betonowymi. W MPZP działka ta oznaczona jest symbolem 6MN,U i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami.Dom został oddany do użytku w sierpniu 2014 roku, w stanie developerskim, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony ze sporym garażem jednostanowiskowym - tu kanał, co ucieszy kierowcę z zamiłowaniem do majsterkowania.
Bryła budynku wydaje się niewielka w stosunku do działki, jednak w środku czekają na nas spore przestrzenie: na parterze ganek, hol, klatka schodowa, kuchnia z jadalnią, duży salon, łazienka z wejściem do kotłowni oraz garaż. Na piętrze: hol, mniejsza sypialnia, sypialnia duża powstała z połączenia dwóch pokoi oraz otwarty salonik w centralnej części tej kondygnacji. Rozplanowanie pomieszczeń nietypowe, inne jak wszystkie ale zaskakująco praktyczne. Sam budynek oddalony od wjazdu na działkę około 30m ładnie komponuje się z zielenią rosnącą na działce jak i z willami z najbliższego otoczenia.
Dom, z zewnątrz ocieplony styropianem pod tynkiem strukturalnym, na dachu blacho-dachówka, stolarka okienna z profili pcv w kolorze brązowym, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Instalacja centralnego ogrzewania rozprowadzona po domu, bez grzejników i pieca c.o., wodna rozprowadzona, kanalizacyjna wyprowadzona do szamba znajdującego się na terenie posesji,elektryczna rozprowadzona, zakończona tablicą z zabezpieczeniami. Ocieplona posadzka betonowa przygotowana do położenie dowolnej okładziny, ściany działowe murowane bez zamontowanych drzwi wewnętrznych, ściany i sufity tynkowane tynkiem gipsowym. Dalsze decyzje co do wyboru materiałów i stylu w jakim dom ma zostać wykończony podejmie już nowy właściciel.
Ulica Wiejska zlokalizowana jest w północno-wschodniej części miasta, na tej ulicy nowo wybudowane, okazałe domy jednorodzinne i działki pod zabudowę domami wolno-stojącymi.W pobliżu biegnie obwodnica Darłowa i prowadzi do nadmorskiej dzielnicy Darłówka Wschodniego od strony kompleksu basenów. Parcela w powstającej tu dzielnicy willowej o tak dużej powierzchni jest doskonałą inwestycją! Zapraszam do oglądania, klucze w biurze.

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 480 000 zł. Wybudowany w 2014 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 167 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 4536 m2 (45.4a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Darłowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne