Następne

Dom na sprzedaż, 132m², 4 pokoje, działka 27898m², Darłowo, Darłówko Zachodnie

390 000 zł

Dom w Darłowie - parametry

Pow. domu:
132 m2

Pow. działki:
27 898 m2

Cena za m2:
2954.55

Rok budowy:
2006

Typ dachu:
Dwuspadowy

Pokrycie:
Papa


Dom na sprzedaż Darłowo - opis nieruchomości

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Darłówko Zachodnie, na uboczu, do plaży spacerem 15 minut. Taka nieruchomość tuż przy plaży i przy lesie to dobra inwestycja na przyszłość. Poza aspektem materialnym to urocze miejsce, cisza ,spokój, śpiew ptaków i szum lasu.
Właściciel może przyjąć w rozliczeniu mieszkanie /z ogródkiem/ w Darłowie.

Do sprzedaży grunt o pow. 2,7898 ha zabudowany budynkiem niemieszkalnym. W MPZP oznaczony symbolem 75RZ- tereny polderów łąkowych, gdzie istniejąca zabudowa zagrodowa do zachowania. Działka całym swoim obszarem leży w granicach administracyjnych miasta. Ma nieregularny kształt, granicą przylega do drogi miejskiej utwardzonej płytami Jumbo, z wjazdem z drogi wewnętrznej, gdzie od frontu jest już plantacja 50 arów borówki. Nieco dalej kolejna część plantacji ok 20 arów nasadzenia. Część działki przy budynku murowanym zagospodarowana o obsadzona iglakami i brzozami. Budynek gospodarczy pierwotnie o pow. zabudowy 66 m2, obecnie rozbudowany o drugie tyle, zamieszkały, stanowi centrum życiowe właścicieli gospodarstwa.

Wykonano inwentaryzację budowlaną: na parterze jest pokój dzienny, kuchnia, łazienka z wc i miejscem na piec c.o., spiżarnia, przedpokój oraz schody prowadzące na piętro. Na piętrze trzy pokoje, łazienka i ciąg komunikacyjny. Budynek wymaga nakładów finansowych. W budynku instalacja elektryczna, wentylacyjna, kanalizacyjna, wodociągowa. Na terenie posesji studnia głębinowa. Dach budynku kryty papą termozgrzewalną i blachodachówką, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 10 cm, zaciągnięte klejem i z dwóch stron otynkowane. Okna pcv, strop drewniany, drzwi antywłamaniowe, przed wejściem i od strony wschodniej tarasy.
Opłaty związane z nieruchomością: opłaty za zużycie mediów w/g wskazań liczników. Jeśli nie jesteś rolnikiem nic nie szkodzi, możesz nabyć tą nieruchomość i nim zostać.
Mamy duże doświadczenie w sprzedaży tego typu nieruchomości i pomożemy z pozyskiwaniem dokumentacji nie zbędnej do zakupu i zajmiemy się składaniem odpowiednich wniosków.
Jeśli chcesz zająć się uprawą borówki amerykańskiej, to jest doskonały początek. Z uwagi na ocieplający się klimat perspektywy rozwoju rynku borówki są atrakcyjne: roślina długowieczna, owocująca ponad 20 lat, odporna, stanowisko jej powinno być zaciszne, słoneczne a gleba przepuszczalna i kwaśna. Czyli właśnie tu! Można też pokusić się o różne kierunki działalności: hodowla koni, psów rasowych albo agroturystyka i jednocześnie plantacja borówki.

Zapraszam do kontaktu. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 390 000 zł. Wybudowany w 2006 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 132 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 27 898 m2 (2.79ha).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Darłowie


Zadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Darłowo - , pow. 132 m2, działka: 27 898 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne