Razer BlackWidow V3 Green Switch

599,00 zł

Razer BlackWidow V3 Green Switch - Klawiatury - Dąbrowa Górnicza

Opis

Razer BlackWidow V3 Od tej nazwy wszystko się zaczęło — teraz powraca, by potwierdzić swoją dominację. Poczuj różnicę dzięki Razer BlackWidow V3 — modelowi czerpiącemu z tradycji pierwszej i najbardziej ikonicznej mechanicznej klawiatury gamingowej oraz wyposażonemu w nowe, udoskonalone funkcje, w tym nasze słynne na całym świecie przełączniki. Przezroczysta obudowa przełączników Całkowicie przezroczysta konstrukcja prezentuje pełny potencjał podświetlenia Razer Chroma RGB — od głębokiej personalizacji po możliwość większego wczucia się w jedną ze 150 gier zintegrowanych z tą technologią. Odlewane metodą podwójnego wtrysku nakładki klawiszy z ABS Proces odlewania metodą podwójnego wtrysku zapobiega wycieraniu się etykiet. Klawisze mają też pogrubione ścianki, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na ciągłe stukanie. Wielofunkcyjne pokrętło cyfrowe i klawisz multimedialny Możesz je skonfigurować tak, by wstrzymywać, odtwarzać i pomijać nagrania oraz regulować wszystko: od jasności po głośność. W ten sposób zyskujesz maksymalną wygodę korzystania z rozrywki. Ergonomiczna podpórka pod nadgarstek Solidna podpórka dzięki doskonałemu dopasowaniu zmniejsza nacisk na nadgarstki, dlatego długotrwała gra staje się mniej męcząca..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Klawiatury
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 120 AIMO ROC-12-441-BN (USB 2.0; (US); kolor szary)
672,99 zł
Dąbrowa Górnicza
Klawiatura Razer BlackWidow V3 (Green Switch) - US Layout
647,99 zł
Piekary Śląskie
Klawiatura Logitech G910 Orion Spectrum RGB 920-008018 podświetlana
919,73 zł
Dąbrowa Górnicza

Klawiatury w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij