Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

100,00 zł


Opis

Laromed Anna Ostrowska oferuje wynajem łóżek rehabilitacyjnych w cenie 100zł za miesiąc.

W ofercie posiadamy najnowsze modele łóżek AKS, z wysięgnikiem oraz materacem w komplecie.
Łóżka są estetyczne wizualnie oraz zadbane. Posiadają boczne barierki oraz hamulce przy każdym kole co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Pilot jest bardzo łatwy w obsłudze. Wyposażony w trzy najważniejsze funkcje: podnoszenie całego łóżka dół- góra, pod-noszenie i opuszczanie pleców oraz części udowej.
Łóżka dostępne są od zaraz.
Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony- można ją wypowiedzieć z dnia na dzień.
Płatność odbywa się zawsze "do przodu", w przypadku podpisania umowy na przykład 17 dnia miesiąca, opłacone jest do dnia 17-go przyszłego miesiąca.
Zapewniamy transport oraz wniesienie i złożenie sprzętu w domu klienta.

Chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania.
Ostrowska Anna
tel. 539-814-075


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Częstochowa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Jaworzno i okolica (pow. m. Jaworzno w śląskim), Ogłoszenia Radomsko i okolica (pow. radomszczański w łódzkim), Ogłoszenia Zawiercie i okolica (pow. zawierciański w śląskim), Ogłoszenia Kłobuck i okolica (pow. kłobucki w śląskim), Ogłoszenia Żarki-Letnisko i okolica (pow. myszkowski w śląskim), Ogłoszenia Lubliniec i okolica (pow. lubliniecki w śląskim), Ogłoszenia Blok Dobryszyce i okolica (pow. radomszczański w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Częstochowie lub w całym województwie śląskim.