Syndyk - sprzedaż 1/2 udziału współwłasności mieszkania

104 400 zł

Szczegóły

Dzielnica:
Raków

Ulica:
ŻARECKA

Powierzchnia:
73 m2

Liczba pokoi:
3

Piętro:
Parter

Cena za m2:
1430.14

Ilość pięter w budynku:
4

Rynek:
Wtórny

Standard:
Do adaptacji

Rodzaj lokalu:
Mieszkanie

Forma własności:
Współudział

Dodatkowe zalety:

Balkon/taras

Opis

Syndyk masy upadłości, zaprasza do składania ofert na zakup 1/2 udziału we własnościowym spółdzielczym prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Częstochowie ul. Żarecka 40 m 1 - KW Nr CZ1C/00121901/2, za cenę nie niższą od ceny oszacowania tj. 104.400 zł netto.
Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 510 180 053. Oferty z proponowana ceną nabycia można składać do dnia 04.04.2018. na adres Biura Syndyka ul. Legionów 59 lok. 37, 42-200 Częstochowa lub na adres e-mail : ogł[email protected]


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie 3 pokojowe Częstochowa - Raków, 73 m2, parter - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Częstochowa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Jaworzno i okolica (pow. m. Jaworzno w śląskim), Ogłoszenia Radomsko i okolica (pow. radomszczański w łódzkim), Ogłoszenia Zawiercie i okolica (pow. zawierciański w śląskim), Ogłoszenia Blachownia i okolica (pow. częstochowski w śląskim), Ogłoszenia Kłobuck i okolica (pow. kłobucki w śląskim), Ogłoszenia Myszków i okolica (pow. myszkowski w śląskim), Ogłoszenia Lubliniec i okolica (pow. lubliniecki w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Częstochowie lub w całym województwie śląskim.