Felini Renal - 2 x 125 g

104,80 zł

Felini Renal - 2 x 125 g - Akcesoria dla kota - Częstochowa

Opis

Zawiera wszystko, czego potrzebuje Twój kot: suplement Felini Renal jest niezawierającym fosforu uzupełnieniem z witaminami, składnikami mineralnymi, elementami śladowymi i tauryną. Doskonale uzupełnia dietę bogatą w surowe (BARF) lub gotowane mięso. Produkt nie zawiera fosforu, co pozwala przyrządzać potrawy o niskiej zawartości tej substancji i nadaje się jako suplement diety nerkowej. Jeśli zdecydowałeś się dietę BARF, wiesz, że nie jest łatwo zadbać o zbalansowaną i bogatą we wszystkie ważne składniki dietę. Felini Renal ułatwia tę sprawę: aby zapewnić Twojemu kotu odpowiednią ilość witamin, składników mineralnych i elementów śladowych, wystarczy jedna płaska miarka suplementu na 80 g świeżego mięsa. Miarka znajduje się w opakowaniu. Suplement Felini Renal nie zawiera żadnych wypełniaczy i jest hypoalergiczny. Można go podawać również kotom alergikom i kotom z problemami trawiennymi. Proszek znajduje się w puszce, którą można łatwo, bezpiecznie otworzyć i ponownie zamknąć, w ten sposób suplement pozostaje suchy i nie tworzą się w nim grudki. Felini Renal w skrócie: Suplement diety dla kotów Uzupełnienie do diety BARF - mięsa surowego i gotowanego Nie zawiera fosforu: doskonałe uzupełnienie diety nerkowej Zawiera wszystkie ważne witaminy, składniki mineralne, elementy śladowe i taurynę Brak wypełniaczy Hypoalergiczne: nadaje się dla kotów z alergią i problemami trawiennymi Proszek zamknięty w praktycznej puszce, którą można łatwo otworzyć i ponownie zamknąć Miarka znajduje się w opakowaniu Łatwe dawkowanie

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Częstochowa
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Częstochowa
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla kota
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Akcesoria dla kota w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij