8in1 Fillets Pro Skin & Coat, 80 g - S

12,80 zł

8in1 Fillets Pro Skin & Coat, 80 g - S - Przysmaki dla psów - Częstochowa

Opis

8in1 Fillets Pro - jest bardzo smaczną i zdrową przekąską. Przysmak zawiera w środku coś szczególnego: olej z siemienia lnianego. Wartościowe siemię lniane jest bogate w niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3 (80-90%) i dlatego polecane jest psom o suchej skórze z tendencją do łupieżu. 8in1 Fillets Pro Skin Coat wspiera swoją opatentowaną formułą zdrową skórę i lśniącą sierść. Zdrowa przekąska zawiera prawdziwe mięso i zapewnia wysoką akceptację. Jednocześnie w karmie zrezygnowano z użycia sztucznych wzmacniaczy smaku. Smaczna przekąska nie zawiera również skrobi, pszenicy, glutenu, soi i cukru. Przekąski 8in1 Fillets Pro są poza tym bogate w białko i mają niską zawartość tłuszczu. 8in1 Fillets Pro Skin Coat w skrócie: prawdziwe mięso drobiowe (92%) gwarantuje przepyszny smak i zapewnia wysoką akceptację olej z siemienia lnianego: bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3 polecana psom o suchej skórze z tendencją do łupieżu wzmacnia zdrową skórę i lśniącą sierść zdrowa przekąska z dodatkowymi właściwościami nie zawiera skrobi, pszenicy, glutenu ani cukru nie zawiera sztucznych ulepszaczy smaku bogata w proteiny, niska zawartość tłuszczu bardzo zdrowa 8in1 Fillets Pro Skin Coat - przekąska szczególnie smaczna i zdrowa dla skóry i sierści.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Częstochowa
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Częstochowa
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij