Transport Mołdawia, Grecja, Rumunia, Niemcy, spedycja oraz magazynowanie


Opis

Firma transportowa w miejscowości Czermin w woj. podkarpackim to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi związane w przewozem ładunków, towarów. Dynamiczny rozwój firmy i nowoczesne pojazdy pozwoliły nam na zyskanie zaufania wśród partnerów biznesowych dzięki czemu oferujemy systematyczne ładunki i relacje, szczególnie międzynarodowe.

Takie relacje jak transport Macedonia, czy Bułgaria oraz inne kraje bałkańskie, Grecja, Rumunia, Węgry to nasza specjalizacja, również transport drobnicowy. Ponadto na wschód Mołdawia i transport Ukraina a wśród innych krajów partnerskich i zleceniodawców również transport do Niemiec i na Czechy. Poza transportem, który realizujemy przeważnie flotą własną złożoną z zestawów TIR a z naczepami również inne możliwe formy przewozu towarów. Nasza spedycja wśród partnerów posiada także samochody ciężarowe, również windy, solo i inne.

Spedycja i transport to domena od 1984r firmy IMPET z Czermina a obecnie także magazynowanie towarów. Magazyn zlokalizowany w Czerminie w woj. podkarpackim to idealne rozwiązanie dla logistyki.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Czermin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Tarnów i okolica (pow. m. Tarnów w małopolskim), Ogłoszenia Tarnobrzeg i okolica (pow. m. Tarnobrzeg w podkarpackim), Ogłoszenia Mielec i okolica (pow. mielecki w podkarpackim), Ogłoszenia Dębica i okolica (pow. dębicki w podkarpackim), Ogłoszenia Busko-Zdrój i okolica (pow. buski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów i okolica (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Ropczyce i okolica (pow. ropczycko-sędziszowski w podkarpackim)