Transport Mołdawia, Grecja, Rumunia, Niemcy, spedycja oraz magazynowanie

Transport Mołdawia, Grecja, Rumunia, Niemcy,... - Transport, spedycja - Czermin
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Firma transportowa w miejscowości Czermin w woj. podkarpackim to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi związane w przewozem ładunków, towarów. Dynamiczny rozwój firmy i nowoczesne pojazdy pozwoliły nam na zyskanie zaufania wśród partnerów biznesowych dzięki czemu oferujemy systematyczne ładunki i relacje, szczególnie międzynarodowe.

Takie relacje jak transport Macedonia, czy Bułgaria oraz inne kraje bałkańskie, Grecja, Rumunia, Węgry to nasza specjalizacja, również transport drobnicowy. Ponadto na wschód Mołdawia i transport Ukraina a wśród innych krajów partnerskich i zleceniodawców również transport do Niemiec i na Czechy. Poza transportem, który realizujemy przeważnie flotą własną złożoną z zestawów TIR a z naczepami również inne możliwe formy przewozu towarów. Nasza spedycja wśród partnerów posiada także samochody ciężarowe, również windy, solo i inne.

Spedycja i transport to domena od 1984r firmy IMPET z Czermina a obecnie także magazynowanie towarów. Magazyn zlokalizowany w Czerminie w woj. podkarpackim to idealne rozwiązanie dla logistyki.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej firmy..

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (17) 774... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Czermin
woj. podkarpackie
pow. mielecki
gm. Czermin

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
IMPET Sp. z o.o.
(Impet Sp. z o.o.)

Czermin
woj. podkarpackie
pow. mielecki
gm. Czermin
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Transport, spedycja
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 89
Data dodania: 2017-11-22

Zgłoś naruszenie

Transport, spedycja w okolicy

IMPET Sp. z o.o.
(Impet Sp. z o.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij