20% taniej! 8in1 Delights Dental kość do żucia, rózne rodzaje - Dental L, 100 g

14,20 zł

20% taniej!  8in1 Delights Dental kość do żuc... - Przysmaki dla psów - Czeladź

Opis

Duża zawartość mięsa drobiowego zawinięta w warstwy zrolowanej skóry wołowej to gwarancja długiej przyjemności żucia aż do ostatniego kęsa. W przypadku zwyczajnych kości pies bardzo szybko traci nimi zainteresowanie. Uzasadnione jest to tym, że brakuje im intensywnego smaku i zapachu, dlatego psy zostawiają je i ich resztki w kącie. Opatentowana kompozycja przysmaku 8in1 Delights bazuje na dużej zawartości mięsa wołowego. Podając psu regularnie przysmak 8in1 Delights osad nazędbny i powstawanie kamienia nazędnego ulegają redukcji. Ponadto kości zawierają jedynie 3,5% tłuszczu, a w ich skład nie wchodzą barwniki ani ulepszacze smaku. 8in1 Delights to naturalny i zdrowy smakołyk, który korzystnie wpływa na uzębienie i dziąsła. Wszystkie zalety 8in1 Delights w skrócie: Duża zawartość mięsa drobiowego zawinięta w skórę wołową Dobrze wpływa na uzębienie i dziąsła Budzi naturalny instynkt żucia i gryzienia Długo trwająca radość gryzienia i żucia Różne wielkości dostosowane do różnych typów psów Przysmak bogaty w minerały pielęgnujące uzębienie Dla białych zębów i świeżego oddechu Tylko 2% tłuszczu Bez sztucznych barwników i ulepszaczy smaków Wielkość dla M średnich psów od 12 kg do 35 kg L dużych psów od 20 kg do 40 kg W skład przysmaku 8in1 Delights wchodzą wysokowartościowe minerały, które korzystnie wpływają na uzębienie pielęgnując je, czyniąc zęby bielszymi i zapewniając świeży oddech. Kości zawierają jedynie 2 % tłuszczu oraz w ich skład nie wchodzą barwniki ani ulepszacze smaku. Tylko teraz kup przysmak dla psa 8in1 Delights Dental kość do żucia rózne rodzaje 20% taniej! Uwaga! Oferta dotyczy jedynie produktu o numerze 756543. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: 8in1 Delights Dental kość do żucia drobiowo-wołowa

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Czeladź
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Czeladź
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij