Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy

295 000 zł

Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice
Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 1Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 2Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 3Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 4Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 5Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 6Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 7Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowy - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Cząstkowice
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Roźwienica

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
512.15

Pow. obiektu:
576 m2


Opis

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość zabudowana obiektami produkcyjno - magazynowymi w miejscowości Cząstkowice w gminie Roźwienica.
Nieruchomość składa się z działki o powierzchni około 1.18 ha na której są postawione dwa budynki. Pierwszy to budynek parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany około 1976 roku. Podstawową bryłę budynku stanowi prostopadłościan, kryty dachem dwuspadowym, konstrukcji stalowej, kryty eternitem. Ściany murowane. Strop budynku żelbetowy. Wejście na poddasze z pomieszczeń obory po metalowych schodach. Przy bocznych ścianach budynku, po przeciwległych końcach dobudowane pomieszczenia zaplecza techniczno - socjalnego.Całość budynku posiada tynki wewnętrzne i zewnętrzne. Budynek wyposażony został w instalacje elektryczną i wodociągową.
Drugi budynek to obiekt parterowy wybudowany około 1980 roku z dachem dwuspadowym. Elementy konstrukcyjne budynku to dźwigary stalowe. Ściany boczne wypełnione wełną mineralną i supremą z zewnątrz szalowane deskami. Budynek przejazdowy.Budynek wyposażony został w instalacje elektryczną, wodociągową i wentylację grawitacyjną.

Potrzebujesz kredyt na zakup nieruchomości?

Pomożemy Państwu w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Bezpłatnie sprawdzimy zdolność kredytową, pomożemy w wyborze najlepszej oferty spośród ponad 20 banków, a także pomożemy przejść przez całą procedurę do uzyskania kredytu.

Zapraszam do obejrzenia oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.

Renata Niemiec

tel. 883 988 777

mail: [email protected]Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 883... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cząstkowice
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Roźwienica

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Renata Niemiec
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2020-11-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Renata Niemiec
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ