Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach

380 000 zł

Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice
Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 1Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 2Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 3Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 4Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 5Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 6Sprzedam duży obiekt w Cząstkowicach - Hale, magazyny na sprzedaż - Cząstkowice - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Cząstkowice
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Roźwienica

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. obiektu:
2485 m2

Cena za m2:
152.92


Opis

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość składająca się z budynków produkcyjno magazynowych położonych na działce o powierzchni 1,59 ha w miejscowości Cząstkowice. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą :
1. Budynek wybudowany około 1890 roku. Jest to obiekt parterowy, wolnostojący, murowany z cegły ceramicznej z zewnątrz i wewnątrz tynkowany. Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. Wrota drewniane. Posadzki betonowe. Budynek wyposażony został w instalacje elektryczną i wodociągową.
2. Budynek socjalny wybudowany około 1997 roku. Jest to obiekt parterowy, murowany o konstrukcji drewnianej o powierzchni użytkowej około 14 m2
3. Budynek wybudowany około 1890 roku posadowiony w zabudowie zwartej o trzech kondygnacjach nadziemnych, murowany z cegły. ściany z zewnątrz i wewnątrz tynkowane. Budynek podpiwniczony.Od strony frontowej rampa betonowa ze schodami. Stropy nad kondygnacjami drewniane, wsparte na murowanych filarach i murach zewnętrznych.Trzecia kondygnacja to poddasze użytkowe. Powierzchnia użytkowa to około 610 m2
4. Budynki w zwartej zabudowie w kształcie czworoboku, wewnątrz którego usytuowany jest plac manewrowy. Przestrzeń niezabudowana pomiędzy budynkami. Konstrukcje nośną budynków stanowią murowane z cegły ceramicznej filary oraz drewniane filary wewnątrz budynków wspierające konstrukcje dachów.Budynki poprzedzielane murowanymi ścianami ogniowymi. W bocznych ścianach budynku zlokalizowane są naprzeciwległe otwory wjazdowe z drewnianymi wrotami.

Potrzebujesz kredyt na zakup nieruchomości?



Pomożemy Państwu w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Bezpłatnie sprawdzimy zdolność kredytową, pomożemy w wyborze najlepszej oferty spośród ponad 20 banków, a także pomożemy przejść przez całą procedurę do uzyskania kredytu.





Zapraszam do obejrzenia oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.

Renata Niemiec

tel. 883 988 777



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB



Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 883... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cząstkowice
woj. podkarpackie
pow. jarosławski
gm. Roźwienica

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Renata Niemiec
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 485
Data dodania: 2019-07-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Renata Niemiec
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij