KONG Shakers Honkers, kaczka - L, dł. x szer. x wys.: 18 x 15 x 46 cm

59,80 zł

KONG Shakers Honkers, kaczka - L, dł. x  szer.... - Zabawki dla psów - Czarne

Opis

Wizyta gościa ze stawu w twoim domu? Niezupełnie, ale blisko: KONG Shakers Honkers kaczka jest wzorowany na kształcie i rozmiarze prawdziwego zwierzęcia – na pierwszy rzut oka można niemal przeoczyć, że w rzeczywistości jest to przytulanka dla psa. Zabawka ma wyjątkowo długą szyję, którą pies może łatwo chwycić. Wewnątrz szyi kaczki znajduje się plastikowa rurka, który pozwala psu zaspokoić naturalny instynkt żucia. W miękki brzuchu KONG Shakers Honkers kaczka znajduje się piszczałka, która wydaje zabawne dźwięki podczas zabawy, a także zachęca do gry. Niezależnie od tego, czy chodzi o łapanie, aportowanie, czy po prostu przytulanie – zabawka dla psa KONG jest doskonałym towarzyszem podczas wielu czynności. KONG Shakers Honkers kaczka w skrócie: Zabawka dla psa w formie kaczki. Idealna dla średnich i dużych psów. Śmieszna kaczka: forma i rozmiar odpowiadają wyglądowi prawdziwego zwierzęcia. Poręczna, łatwo ją uchwycić: extra długa, ruchoma szyja. Wielofunkcyjna: idealna do rzucania, aportowania, do samotnej zabawy i do przytulania. Korpus i głowa są miękkie i puszyste. Piszczałka o wyjątkowo niskim dźwięku, znajduje się w brzuchu i zachęca do zabawy. Kolor: kolorowa. Materiał: 100% poliester. Wymiary: dł. x szer. x wys.:18 x 15 x 46 cm. Uwaga: Zawsze pilnuj swojego pupila podczas zabawy, niezależnie od rodzaju używanej zabawki. Regularnie sprawdzaj jej stan i wymień ją na nową, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub brakujące elementy, ponieważ mogą one doprowadzić do zranienia zwierzęcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Czarne
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Czarne
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zabawki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zabawki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij