Trainer Natural Medium, wołowina, ryż i żeń-szeń - 12 kg

174,80 zł

Trainer Natural Medium, wołowina, ryż i żeń-s... - Karmy dla psów - Czaplinek

Opis

Psy ras średnich są dobrze zrównoważonymi zwierzętami z dużymi predyspozycjami do pracy. Charakteryzują się dużą elastycznością i umiejętnością dopasowania się do różnych warunków życia. Kontrola wagi ciała u psa, który nie zawsze ma odpowiednie zapotrzebowanie na kalorie (niska aktywność fizyczna), wrażliwa skóra i żołądek oraz życie na wolnym powietrzu wymagają wysoce specjalistycznej diety, aby spełnić wszystkie specyficzne potrzeby żywieniowe psa średniej rasy. Zastosowanie karmy funkcjonalnej przyczyni się do poprawy stanu zdrowia i sprostaniu różnorodnym wymaganiom środowiska. Nova Foods Trainer Natural Medium, wołowina ryż i żeń-szeń jest funkcjonalną karmą biorącą pod uwagę specjalne wymagania psów średnich ras. Specjalny ekstrakt z jabłek ułatwia czyszczenie zębów i wzmacnia działanie spiruliny (Arthrospira platensis), która nadaje sierści lśniący wygląd. Specjalna kombinacja z rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego włókna, pulpy buraczanej i siemienia lnianego reguluje florę jelitową. Nova Foods Trainer Natural Medium, wołowina ryż i żeń-szeń: Kompletna karma Wielkość krokiecików i konsystencja dopasowana do zębów psa 100% naturalnych składników Bez sztucznych barwników i konserwantów Z włóknami roślinnymi i probiotykami, które optymalizują funkcjonowanie układu pokarmowego Z zielonym małżem (Perna Canaliculus) dla zdrowia stawów Z ekstraktem z jabłek dla zdrowia i higieny zębów Ze spiruliną dla lśniącej sierści Żeń-szeń to środek wzmacniający i pobudzający system immunologiczny

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Czaplinek
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Czaplinek
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij