Następne

Patent żeglarski w 5 dni, Czaplinek, jez. Drawskie

990,00 zł

Szczegóły

Profil:
Hobby


Opis

5 dniowe, intensywne, szkolenie żeglarskie na Jeziorze Drawskim, w terminie: lipiec, sierpień, wrzesien.2019 (dokladny termin do uzgodnienia telefonicznie) dla osób dorosłych, w małej 3-4 osobowej grupie, z zakwaterowaniem na jachcie kabinowym.

Cena kursu: 990 pln/os, zawiera udział w szkoleniu, noclegi na 6-osobowym jachcie kabinowym (dla komfortu szkolimy maksymalnie 4 osoby na jednym kursie), opłaty portowe, koszty paliwa do silnika, koszty materiałów szkoleniowych i skryptu z bazą pytań egzaminacyjnych na patent żeglarza jachtowego.

Gwarantujemy, że z nami będziesz świetnie się bawił, zdobywając praktykę i wiedzę, niezbędną do samodzielnego prowadzenia jachtu na akwenach śródlądowych oraz zdania egzaminu na patent żeglarza.

Egzamin w ostatnim dniu ok. 15:00

Termin: do ustalenia telefonicznie.

Zapisy telefoniczne: 602609829 lub [email protected]

Pozostałe nasze szkolenia: na patenty motorowodne, licencje do holowania narciarza, licencje SRC znajdziesz na: kochamzagle.pl

Zapraszam Robert Vivi, kochamzagle.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne