Działka siedliskowa gmina Pniewy

310 000 zł

Działka w Cychrach - parametry

Rodzaj działki:
Siedlisko

Droga dojazdowa:
Szutrowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
15.49

Powierzchnia:
20 016 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Kanalizacja - szambo
Prąd
Prąd - Siła
Woda - studnia

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
II


Działka siedlisko na sprzedaż, Cychry - opis nieruchomości

Sprzedam działkę ( własność hipoteczna ) w spokojnej, cichej okolicy z budynkiem mieszkalnym we wsi Cychry Parcela. Obiekt znajduję się 4 km od trasy nr 50 w połowie drogi pomiędzy Mszczonowem a Grójcem. GPS 51°53'51.9"N 20°39'36.8"E. Całkowita powierzchnia działki wynosi 2,16 ha o szerokości 75 m, długości 290 m. W budynku o powierzchni 47 m2 ( w tym garaż-magazyn o powierzchni 21,9 m2 ) znajduje się pokój 14,7m2, kuchnia 11,5 m2, łazienka 2,4 m2 i przedpokój 3,5 m2. Obok budynku przylegająco dostawiony jest blaszak o powierzchni 15 m2. Budynek zasilony jest napięciem 220/360 V, woda doprowadzona hydroforem z własnej studni głębinowej. Nad częścią mieszkalną znajduje się stryszek o wysokości 1.5 m ze spadkiem dachowym. Wokół domu ogrodzonego siatką stary ogród z drzewami owocowymi. Możliwość podzielenia na mniejsze działki. Nie odpowiadam na smsy.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka siedlisko do sprzedania w cenie: 310 000 zł.
Powierzchnia działki siedliskowej wynosi: 20 016 m2 (2ha).
Dostępne media: Woda, Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim, w Cychrach.
Dojazd do działki drogą szutrową.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Cychry - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Skierniewice (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Grójec (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim)