Następne

Balkon Francuski Balustrada Okienna Francuska Portfenetr

699,00 zł


Opis

Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych lakierowanych proszkowo do samodzielnego montażu , swoje produkty wykonujemy ze stali nierdzewnej lub aluminium. System powlekania z imitacja drewna na stali polega na metodzie termoutwardzalnej lakierowania elementów stalowych czyli lakierowaniu proszkowym przy użyciu foli transferowych. produkty których używamy są najwyższej jakości do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz budynków odporne na czynniki atmosferyczne UV itp. wysoki poziom odporności na ścieranie oraz atest qualicold.

Oferta zawiera balkon francuski CLASSIC4 lub STANDARD o szerokości 100 centymetrów gotowy do montażu wykonany ze stali nierdzewnej oraz wszystkie potrzebne do tego akcesoria. Kupowany balkon francuski powinien być 20 cm szerszy od wnęki okiennej.

Po zakupie proszę o podanie grubości ocieplenia jeśli występuje oraz rodzaj balkonu:
- CLASSIC 4
- CLASSIC 5
- CLASSIC 7
- STANDARD
- DIVERSE
- PRESTIGE
- MODERN
- SOLID
- MULTI

Po zakupie oferujemy pomoc techniczną. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możliwy montaż.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

 Okno dachowe FAKRO FTP-V 66x98
1 100,00 zł

Wodzisław Śląski
(ogłoszenia śląskie)

 Markizy rolety rozkladane aluminiowe 371cm dl
500,00 zł

Gorzów Wielkopolski
(ogłoszenia lubuskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne