Następne

Kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe, pożyczki, leasing, faktoring, gwarancje, ubezpieczenia


Opis

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin oferuje pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Na pośrednictwo finansowe składają się kredyty, pożyczki, leasing, faktoring, gwarancje i inne produkty finansowe. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi przez co możemy zaoferować wiele różnych produktów na konkurencyjnych warunkach. Nie ważne czy potrzebujesz finansowania na własne potrzeby czy dla swojej firmy, u nas znajdziesz to czego szukasz.

Ponadto oferujemy także ubezpieczenia wszelkiego rodzaju. Od najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, przez ubezpieczenia na życie i majątkowe, po ubezpieczenia turystyczne, grupowe i wiele innych. Nie ważne co lub kogo potrzebujesz ubezpieczyć, zgłoś się do nas, my na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę.

Serdecznie zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Zapewniamy szczegółową analizę i indywidualne podejście do każdej sytuacji. Nie generujemy zbędnych zapytań w bazach, uczciwie określamy po naszej analizie czy jesteśmy wstanie pomóc czy nie, bez żadnego kombinowania.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne