Następne

Biuro rachunkowe online, KPiR, ryczałt, księgi handlowe, dostęp www, program do fakturowania itd.


Opis

Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin jest miejscem gdzie każda firma (i nie tylko) spotka się z pełną i kompleksową ofertą usług rachunkowych i finansowych. Do szerokiego katalogu usług zaliczają się biuro rachunkowe online oraz pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. Już nie musisz jeździć za tymi wszystkimi rzeczami w różne miejsca, u nas znajdziesz to wszystko w jednym miejscu.

Biuro rachunkowe online to nowoczesne rozwiązanie dla każdej firmy, która ceni sobie wygodę oraz wymaga od biura rachunkowego coś więcej niż tylko suchą usługę polegającą na księgowaniu faktur i tworzeniu deklaracji. W naszym biurze rachunkowym online, oprócz standardowych usług, dostajesz dodatkowo wiele korzyści. Niektóre z nich to:
- wgląd do danych, wyników i złożonych deklaracji swojej firmy, z każdego miejsca na świecie, wystarczy internet, wszystko jest dostępne na stronie www,
- bezpieczeństwo danych, program opiera się na rozwiązaniach chmurowych, jest zgodny z RODO oraz normą PN-ISO/IEC 27001:2007,
- aktualizacje na bieżąco po każdej zmianie prawa,
- program do fakturowania i magazynowy,
- program do CRM,
- integracje z Allegro, Yanosik, Blue Media, DotPay i wiele innych,
- możliwość wykonania szybkiej zapłaty za faktury oraz do ZUS i US,
- możliwość tworzenia umów zatrudnienia, prowadzenia ewidencji czasu pracy pracowników oraz kilometrówki,
- moduł miękkiej windykacji wraz z wyszczególnieniem faktur możliwych do odliczenia za tzw. "złe długi".

Obsługujemy JDG, spółki osobowe, kapitałowe, stowarzyszenia itd. Mamy różne możliwości współpracy, jest także możliwa współpraca zdalna. Przy obsłudze online współpraca zdalna jest łatwa i przyjemna więc polecamy się firmom z każdego zakątka Polski.

Wiedząc, że każda firma jest inna, zapewniamy indywidualne podejście i wycenę usług. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy dokładnie nasze usługi.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne