Tripod Joby GripTight One GorillaPod Magnetic with Impuls

88,90 zł

Tripod Joby GripTight One GorillaPod Magnetic... - Akcesoria i części - Ciechanów

Opis

Joby GripTight One GorillaPod Magnetic with Impuls Głowica statywu jest kompatybilna ze smartfonami o szerokości od 56 do 91 mm. Oznacza to, że Produkt jest kompatybilny z najpopularniejszymi smartfonami takimi jak Apple iPhone czy Samsung Galaxy S. Nogi statywu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z gumowym zakończeniem oraz gumowymi pierścieniami wokół poszczególnych elementów, dzięki czemu statyw jest stabilny nawet na niepewnym podłożu. Podobnie jak w innych modelach tego producenta możliwe jest zamontowanie aparatu na rurkach, na przykład gałęziach lub poręczach. Kompaktowe wymiary Grip Tight GP pozwalają schować go w kieszeni. Nie ważne czy planujesz nakręcić vlog w terenie, a może wybierasz się na zwykły spacer. Nigdy nie wiesz, czy nie zaskoczy Cię widok warty uwiecznienia, a wtedy dobrze mieć statyw Joby przy sobie. Więcej niż statyw Bieganie z aparatem i filmowanie może okazać się niebezpieczne dla sprzętu. Solidny zacisk oraz wygodny uchwyt oraz możliwość złożenia nóg pozwala na filmowanie w sposób zbliżony do selfiesticka. Nowa głowica Grip Tight GP posiada nową głowicę pozwalającą na szybkie zamocowanie i ustawienie aparatu do niemal wszystkich typów fotografii..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Ciechanów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij