Schmusy Snack Soft Bitties, przysmaki dla kota - Kaczka (8 x 60 g)

57,80 zł

Schmusy Snack Soft Bitties, przysmaki dla kota... - Przysmaki dla kotów - Ciechanów

Opis

Idealne jako mała przekąska między posiłkami: Schmusy Snack Soft Bitties to wyjątkowo miękkie kawałki smacznego mięsa, których tygryski nie lubią przegapić. Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów zawiera wyłącznie starannie przetworzone składniki wysokiej jakości i przede wszystkim smaczny drób. Cukier i zboża nie są przetworzone. Schmusy Soft Bitties są dostępne w kilku smakach. Przysmaki mogą być podawane pojedynczo lub w małych ilościach - w zależności od potrzeb. Opakowanie można ponownie zamknąć, dzięki czemu jego zawartość dłużej zachowa świeżość. Schmusy Snack Soft Bitties w skrócie: Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów. Wysoka akceptacja: przygotowane z dużą ilością świeżego mięsa, wyjątkowo miękkie kawałki. Idealna jako przekąska: doskonała między posiłkami. Starannie dobrane składniki. Receptura bezzbożowa: odpowiednia dla kotów z nietolerancją pokarmową. Zawiera cenne składniki mineralne. Bez dodatku cukru. Różne warianty: z kurczakiem lub kaczką. Opakowanie z możliwością ponownego zamknięcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Ciechanów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-06-17

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij