Rekuperator kompaktowy Awenta HRV125 - wysyłka w 24h

775,67 zł

Rekuperator kompaktowy Awenta HRV125 - wysyłka... - Wentylatory - Ciechanów

Opis

Regulacja: 2 biegi, regulacja przy pomocy włącznika sznurkowegoWydajność: 50 / 70 m3/hPrędkość silnika: 2100 / 2500 rpmGłośność: 37 / 42 dBMoc: 3 / 4,5 WZasilanie: 230V 50HzMontaż: Przez ścianę Rekuperator kompaktowy HRV125 jest przeznaczony do zdecentralizowanej wentylacji z odzyskiem ciepła z zastosowaniem do jednego pomieszczenia w budynkach mieszkalnych.Produkt jest przeznaczony do pracy ciągłej. Został wyposażony w akumulacyjny wymiennik ciepła, którego zadaniem jest gromadzenie i oddawanie (rekuperacja) energii cieplnej w procesie wywiewu i nawiewu powietrza z pomieszczenia, w którym jest zainstalowany. System pracuje w dwóch trybach: wywiewu i nawiewu. Każdy z trybów może działać dwubiegowo:wolny wywiew - wolny nawiewszybki wywiew - szybki nawiewCzas trwania każdego z trybów wynosi 60 sekund. Zmiana biegu odbywa się za pomocą dwupozycyjnego włącznika. Zmiana pozycji włącznika (biegu pracy wentylatora) następuje poprzez pociągnięcie łańcuszka znajdującego się na froncie wentylatora. ZaletyProsta instalacja w ścianie.Odzysk ciepła przy wentylowaniu jednego pomieszczenia.Cichy i energooszczędny wentylator.W wyposażeniu standardowym znajduje się filtr powietrza nawiewanego.Urządzenie nie wymaga podłączenia do kanalizacji.Klasa wodoszczelności - IPX4 (ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę.) Montaż użądzenia Rekuperator należy montować w przegrodzie zewnętrznej / ścianie w odpowiedniej odległości od źródeł zanieczyszczeń (kominów, spalin itp.) tak, aby czerpane – nawiewane powietrze było wolne od zanieczyszczeń. Montaż należy rozpocząć od wykonania otworu w ścianie  z odchyleniem 2-5o od poziomu ze spadkiem na zewnątrz pomieszczenia. Odchylenie powodowane jest koniecznością odprowadzenia skroplonej wody. Zabrania się montowania urządzenia w pozycji pionowej „w suficie, dachu”. Urządzenie nie wymaga podłączenia do kanalizacji. Wysokość montażowa urządzenia wynosi przynajmniej 2,3 m nad posadzką Schemat podłączenia elektrycznego: Podłączenie przewodów zasilających należy wykonać z zachowaniem podwójnej lub wzmocnionej izola.

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Ciechanów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij