Budka lęgowa dla mniejszych ptaków

42,00 zł

Budka lęgowa dla mniejszych ptaków - Akcesoria, wyposażenie - Ciechanów
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Drewniana budka lęgowa dla dziuplaków (ptaków, które zakładają swoje gniazda w dziuplach). Budki lęgowe są zastępstwem dziupli dla ptaków. Sprawdzają się w miejscach mocno zurbanizowanych, gdzie znalezienie odpowiedniego miejsca do założenia gniazda i wylęgania jest utrudnione lub niemożliwe. Ptaki chętnie korzystają z takich budek i w nich znoszą jaja oraz wylęgają młode, a także stanowią schronienia zimowe dla osobników zimujących w naszym klimacie. Posiadając budkę lęgową w swoim ogrodzie wpiera się ekosystem umożliwiając bezpieczne wylęganie się ptaków oraz zapewniając miejsce na schronienie dla ptaków zimujących w naszym klimacie. Ptaki w ogrodzie pomogą pozbyć się uciążliwych owadów, np. komarów czy kleszczy w okresie nasilonego występowania. Parametry techniczne średnica otworu 3 cm grubość ścianki 2 cm wysokość 29,5 cm szerokość 12,5 cm głębokość 20 cm otwierana podłoga dodatkowo zabezpieczony wlot listwa mocująca do łatwego montażu budki na drzewie Montaż budki lęgowej Budkę można zamontować przez cały rok. Zaleca się powiesić w miejscu zacienionym, rzadko uczęszczanym przez ludzi oraz nie na samotnie rosnącym drzewie. Budkę można także zamontować na ścianie w miejscu stale zacienionym, np. pod dającym cień stropem dachu. Budkę należy zamontować równolegle do drzewa/ściany lub lekko nachyloną ku przodowi na wysokości umożliwiającej dostęp do budki oraz jej cykliczne czyszczenie. Inne produkty dla ptaków [product id="23062974,23062957,23062949,23062956"] 

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria, wyposażenie
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-05-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij