Fotel obrotowy ergonomiczny - regulacja wysokości - regulowane podłokietniki - vip żółty

1 299,00 zł

Fotel obrotowy ergonomiczny - regulacja wysokości... - Krzesła biurowe - Chruszczobród
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chruszczobród
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Min. wysokość siedziska:
50 cm

Szerokość siedziska:
54 cm


Opis

Szerokość [cm] 54 Głębokość siedziska [cm] 50 Wysokość minimalna [cm] 123 Wysokość maksymalna [cm] 132 Wysokość siedziska [cm] 48 - 56 Fotel biurowy VIP to fotel o nowoczesnym wyglądzie i unikalnym wzorze, zaprojektowany został tak, aby zapewnić komfortową i przyjemną pracę. Kształt fotela zadowoli ceniących sobie wygodę i nowoczesny design w biurze, gabinecie, ale również w domu. Jest idealnie stworzony na krótki relaks w czasie pracy, gdyż posiada mechanizm pozwalający bujać się na fotelu, jak również zatrzymać oparcie w dowolnej pozycji. Fotel posiada regulacje, dzięki której możemy dostosować go do własnych potrzeb. Podgłówek w fotelu posiada możliwość ustawienia kąta nachylenia oraz wysokości. Charakterystyczną i ważną cechą fotela jest regulowane oparcie dla kręgów lędźwiowych, co daję maksimum wygody. Siedzisko pokryte przyjemną w dotyku, w pełni przewiewną i odporną na ścieranie tkaniną membranową. Wyposażony jest w kółka jezdne do paneli i płytek, co zdecydowanie ułatwia operowanie nim. Regulacja głębokości i wysokości siedziska Mechanizm odchylania SYNCHRON Regulacja wysokości i kąta pochylania zagłówka Oparcie oraz zagłówek tapicerowane siatką Siedzisko tapicerowane tkaniną membranową Podłokietniki wykonane z tworzywa posiadają regulację szerokości  i wysokości Podstawa jezdna wykonana z polerowanego aluminium Fotel wyposażony jest w miękkie kółka do twardych powierzchni 2 lata gwarancji Maksymalne obciążenie 130 kg

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chruszczobród
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble Expert)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-09-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble Expert)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij