Biohumus extra uniwersalny - 5 l ekodarpol

54,99 zł

Biohumus extra uniwersalny - 5 l ekodarpol - Nawozy, ochrona roślin - Chrośnica

Opis

Biohumus Extra Uniwersalny Ekodarpol to jeden z najpopularniejszych nawozów stosowanych do wszystkich upraw roślin: warzyw, owoców, roślin ozdobnych, kwiatów domowych. Biohumus dostarcza roślinom cenne kwasy humusowe, które poprawiają właściwości gleby, dzięki czemu składniki pokarmowe w niej zawarte są lepiej przyswajane przez korzenie. Dzięki temu rośliny rosną zdrowsze i mocniejsze. Nawóz ten jest w 100% naturalny i biologicznie czysty. Wysoka zawartość mikroflory wpływa na odpowiedni poziom próchnicy w glebie. Biohumus znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi.  Stosując biohumus do upraw zapewniasz roślinom optymalne odżywienie, zdrowe i wysokie plony oraz ich doskonałą jakość (smak, zapach, wartości odżywcze) Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników. Dlaczego warto stosować biohumus regularnie? jest w pełni naturalny, a co za tym idzie bezpieczny (dla ludzi, zwierząt i środowiska) nie zawiera dodatków chemicznych nie niesie ryzyka przenawożenia uodparnia rośliny na choroby niweluje przedawkowanie nawozami mineralnymi powoduje długotrwałe i lepsze kwitnienie Jak stosować i dawkować Biohumus Extra? Skoncentrowany biohumus należy rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:60, np. 1 nakrętkę (15-20ml) na 1 litr wody.   Zaleca się stosować biohumus do każdorazowego podlewania w okresie wegetacji roślin (od marca do października). Do ratowania roślin bez rozcieńczania 2-5 nakrętek bezpośrednio pod roślinę. Na dobrych glebach i podłożach można zmniejszyć dawkę o połowę. Co zawiera biohumus w swoim składzie? Biohumus został wyprodukowany z wyselekcjonowanych oborników uszlachetnionych przez dżdżownice kalifornijskie, które znacznie podnoszą zawartość mikroflory bakteryjnej. Zawiera naturalnie namnożone pozytywne bakterie, między innymi azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celuloticzne, promieniowice oraz bakterie przetrwalnikowe.

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chrośnica
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Chrośnica
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawozy, ochrona roślin
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-06-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij