Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 46mm Czarny

999,00 zł

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890... - Smartwatche - Chorzów

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE 46mm Czarny Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji*, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz monitorować w jednej, dobrze Ci znanej aplikacji Samsung Health. *Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać wygodnie, zbliżając dłoń do terminala płatniczego. Mapy Google: Zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku. Sklep Play: Łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music: Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. *Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Automatyczna instalacja. Synchronizacja danych. Kontrola multimediów Automatyczna instalacja: Aplikacje instalowane na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich odpowiednia wersja).* Synchronizacja danych: Gdy zmienisz dane w smartfonie lub smartwatchu Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE zostaną one zapisane na obu urządzeniach. Kontrola multimediów: Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.** *Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi mobilnej Google. **Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Ponadczasowy, premium design Wykonany ze stali nierdzewnej, by wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma charakterystyczną sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE łatwo dostosuje się do Twoich potrzeb i stylu życia.* *Dostępne modele pasków mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępne kolory mogą różnić się w zależności od kraju. Galaxy Watch4 Classic. Zna się na Tobie Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE zyskał udoskonalony monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, by zachować dobre samopoczucie i poprawiać swoje wyniki sportowe. Szybka analiza składu ciała (BIA) Jedno dotknięcie smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKA....

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Stan:
Nowy

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Chorzów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smartwatche
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2021-08-20

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Smartwatche w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij