Przytulanka z pozytywką Cloud Owieczka-czujnik dźwięku

119,00 zł

Przytulanka z pozytywką Cloud Owieczka-czujnik... - Maskotki i przytulanki - Chorzów

Opis

Cloud Owieczka-czujnik dźwięku Śpiąca Owieczka z sensorem dźwięku - gra uspokajające melodyjki w trosce o zdrowszy sen. Cudowna przytulanka Owieczka, która dzięki czujnikowi dźwięku zaczyna odtwarzać kołysanki i uspokajające dźwięki, gdy dziecko podczas snu zacznie się poruszać lub przebudzać. Miękka i przytulna Owieczka stanie się również ulubionym towarzyszem Twojego dziecka w ciągu dnia oraz idealnym rozwiązaniem na usypianie w nocy. Cechy produktu: odtwarza 4 spokojne kołysanki; odtwarza 4 uspokajające dźwięki - bicie serca matki, deszcz, ocean, wieloryb; posiada automatyczny czujnik dźwięku; automatycznie wyłącza się po 23 lub 45 minutach; posiada 3 poziomy czułości na dźwięki by dostosować czujnik do wielkości pomieszczenia; regulacja poziomu głośności; Owieczka posiada rzep do zaczepienia jej przy łóżeczku dziecka; panel grający można wyciągnąć; Owieczkę można wyprać po wyciągnięciu panelu grającego; dołączono 2 baterie AA; dołączono historyjkę dla dzieci.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Chorzów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Maskotki i przytulanki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

 bulldog 30cm macyszyn toys
111,95 zł
Katowice
 jastrząb 23cm dubi
103,49 zł
Inowrocław

Maskotki i przytulanki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij